Як відновити відкриті програми при перезавантаженні windows 10

Є спосіб, що відкриті програми та вікна відкривалися повторно після перезавантаження комп'ютера. В системі MAC є такий спосіб, коли запущені програми і вікна, і всю роботу на компі, можна відновити після перезавантаження комп'ютера. З цього приводу багато користувачів windows 10 задалися питанням, як відновити відкриті програми при перезавантаженні windows 10, як правило після кожного оновлення. Для в windows систем це було не важливо, але windows 10 обов'язкові оновлення, які змушують комп'ютер перезавантажуватися. Хочу зауважити, що буде два способи. При першому будуть відновлюватися вікна і відкриті папки. У другому будуть відновлюватися відкриті програми, як браузер.

Як відновлювати вікна при перезавантаження комп'ютера

1. Щоб відновити відкриті програми та активні вікна в windows 10, відкрийте " Цей комп'ютер ", натисніть на " Файл " і виберіть " Змінити параметри папок і пошуку ".

Файл, Змінити параметри папок


У вікні, що з'явилося, перейдіть у вкладку " Вид " і відзначте галочкою " Відновлювати колишні вікна папок при вході в систему ". І вікна будуть знову відкриті після перезавантаження системи windows 10.

Відновлювати колишні вікна папок при вході в систему

2. На жаль єдиний спосіб, щоб відновити браузер після перезавантаження, там де ми закінчили з усіма вкладками це додати його в автоматичну автозагрузку. Це не саме ідеальне рішення, але разом з опцією в браузері "продовжити, де я зупинився" буде вельми навіть переважно, ніж шукати потім десять вкладок заново, що б відкрити їх.

Перейдіть по шляху C:> Учасники> Імя_профіля> в appdata> роумінг> Майкрософт> меню Пуск> програми> Автомат . Додайте туди будь-який браузер, посилання на нього, ярлик.

Автозавантаження


Якщо ви не змогли знайти шлях або сумніваєтеся, що шлях невірний, то зробіть наступні кроки. Відкрийте " Пошук ", напишіть " Виконати " і виберіть з вказаною видачу параметр " Виконати ".

виконати додаток


Далі у вікні скопіюйте або напишіть " Shell: startup " без лапок. І ви повинні перейти в автозавантаження шляхом який вказаний вище. Додайте туди браузер або програми.

Shell startup

Тепер налаштуємо браузер, що б він відновлював останні закриті вкладки при перезавантаженні windows 10.

Як відновити вкладки в браузері

Налаштуємо браузери, що б вони відкривалися саме там, де ми закінчили, якщо комп'ютер раптово зробить перезавантаження або видасть повідомлення про перезавантаження. Відкриті вкладки в браузері відкриються заново після рестарту системи.

Як відновити вкладки в Yandex браузері

Відкрийте настройки і виберіть в пункті " При запуску відкривати "> " Раннє відкриті вкладки ".

Yandex браузер остання сесія

Як відновити вкладки в Google Chrome браузері

Натисніть на 3 точки в кутку браузера, виберіть " Налаштування " і при запуску відкривати " Раннє відкриті вкладки ".

Chrome браузер остання сесія

Як відновити вкладки в Microsoft Edge браузері

Натисніть на три горизонтальні точки в кутку браузера edge. Виберіть " Параметри ". У параметрі показувати в новому вікні виберіть " Попередні сторінки ".

Edge браузер остання сесія

Думаю в інших браузерах, які вам подобаються, ви налаштуєте самі, відновлення останньої сесії по аналогії, що описано вище. Якщо у кого є якісь пропозиції, як поновити відкриті програми при перезавантаженні комп'ютера, то пишіть в формі "повідомити про помилку", що зазначено нижче.