Windows10Upgrade - Що за папка і чи можна її видалити

Відкриваючи локальний диск на якому встановлена ​​система Windows 10, ви напевно бачили папку Windows10Upgrade, і задавалися питанням, що ця за папка? і чи можна її видалити? Папку Windows10Upgrade створює утиліта "Update Assistant" від Microsoft. Що це означає? Коли ви завантажуєте з офіційного сайту Microsoft помічника з оновлення Windows 10 і запускаєте ".exe" файл, то утиліта Update Assistant створює папку Windows10Upgrade, в якій знаходяться необхідні файли для роботи самої програми. Додаток Update Assistant допомагає вам оновити вашу систему Windows 10, якщо не працює "центр поновлення" в параметрах, або ж, якщо у вас які-небудь помилки при спробі оновитися. Також Microsoft випускає оновлення не для всіх відразу, вона викочує свої патчі поетапно, і з цієї причини, щоб бути першим,можна скористатися утилітою по оновленню. Давайте розберемо, як повністю видалити папку Windows10Upgrade і саму програму з оновлення системи Update Assistant.

Видалити утиліту Update Assistant, щоб видалити папку Windows10Upgrade

Щоб видалити залишкові файли будь-якої програми, потрібно видалити саму програму. Напевно ви використовували цей інструмент і забули про це. Відкрийте "Параметри"> "Додатки"> "Програми та можливості"> праворуч знайдіть в списку програму " Помічник з оновлення до Windows 10 " і видаліть її. Таким чином папка Windows10Upgrade і її вміст втечуть.

видалити Помічник з оновлення до Windows 10

Якщо у вас немає такої утиліти, то ви можете папку Windows10Upgrade видалити вручну. Відкрийте системний диск на якому встановлена Windows 10, зазвичай це диск C: \ , і видаліть її.

папка Windows10Upgrade