Передача потокового музики з Android або IOS на Windows 10

Windows 10 версія 2004 назад стала підтримувати " remote audio sources ", що дозволяє налаштувати комп'ютер або ноутбук як динамік Bluetooth. Це означає, що ви можете транслювати музику з вашого телефону на Android або iPhone на динаміки вашого комп'ютера через Bluetooth A2DP Sink. Є один нюанс. Поки що в Windows 10 немає вбудований функції A2DP Sink в параметрах, згодом додадуть і я оновлю керівництво, але ми скористаємося додатком, яке дозволить нам слухати музику на комп'ютері через телефон по блютуз.

Слухати музику на ПК через телефон по Bluetooth

1 . В першу чергу ви повинні зробити пару між телефоном Android або IOS з Windows 10 по Bluetooth.

сполучення Bluetooth телефону з windows 10

2 . Перейдіть в Mcirosoft Store і завантажте спеціальний додаток Bluetooth Audio Receiver для Windows 10. Версія ОС повинна бути не нижче 2004.

Bluetooth Audio Receiver

3 . Відкрийте програму і натисніть " Open Connection ", щоб Законекть додатком з телефоном. Потім увімкніть музику на телефоні і динаміки вашого комп'ютера або ноутбука відтворюватимуть потік.

Важливо: Вимкніть "Close Connection", коли не використовуєте потокову передачу. У мене на ПК був перенесений USB Bluetooth і я його різко витягнув, що призвело до синього екрану BSOD. Не повторюйте мою помилку .

додаток Bluetooth Audio Receiver