Що за файл msdia80.dll і чи можна його видалити в Windows 10

msdia80.dll - файл входить в пакет Visual C ++ 2005 і може бути встановлений з окремими додатками. Файл служить для швидкої обробки коду програм написаних на C ++. Це зроблено спеціально, щоб розробники ігор або програм не писали кожен раз зайвий код, а зверталися вже до готових бібліотекам DLL. Так і з'явилися пакети Visual C ++ в яких містяться потрібні DLL бібліотеки для обробки програмного коду.

Якщо у вас в системі є файл msdia80.dll, то ви встановили Visual C ++ 2005. Також цей файл може бути на різних дисках, наприклад в корені диска D або F, так як є деякі ігри або програми, які встановили пакет на ваш комп'ютер самостійно. Наприклад, ви встановлюєте програму, і розробник прикріплює відразу всі потрібні файли, щоб програма працювала без помилок, позбавляючи вас шукати в інтернеті Visual C ++.

Чи можна видалити файл msdia80.dll?

Файл msdia80.dll не є вірусів, це системна бібліотека пакета Visual C ++ 2005, що служить для правильної роботи деяких ігор і програм. Видаливши файл msdia80.dll ви не завдасте серйозної шкоди самій системі Windows, але програми або гри, яким потрібно звертатися до файлу msdia80.dll, перестануть правильно працювати. Якщо файл msdia80.dll знаходиться на іншому диску, в неправильному розташуванні, то ви його можете перенести (вирізати, вставити) по правильному шляху нижче.

Розташування файлу msdia80.dll?

Файл може знаходиться в корені будь-якого локального диска, так як він встановився з грою або програмою, але правильне розташування файлу:

  • C: \ Program Files (x86) \ Common Files \ Microsoft Shared \ VC

Розташування файлу msdia80.dll

Ви можете сміливо вирізати його з іншого диска, якщо він є, і вставити його по шляху, який описаний вище. Коли вставили файл msdia80.dll, іноді потрібно зареєструвати бібліотеку в системі Windows. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть:

  • regsvr32 "C:\Program Files (x86)\Common Files\Microsoft Shared\VC\msdia80.dll"

реєстрація файлу msdia80.dll

Установка пакета Visual C ++ 2005

Якщо у вас виникли будь-які помилки вказують на файл msdia80.dll, то ви можете завантажити і встановити пакет Visual C ++ 2005 з офіційного сайту Microsoft. Це вирішить ваші проблеми з запуском програм або ігор.

  • Завантажити Visual C ++ 2005 з офіційного сайту Microsoft

Примітка: Ви повинні завантажити два пакети: vcredist_x86.exe і vcredist_x64.exe, так програми можуть вимагати різну розрядність (32 або 64).