Системна помилка DirectX - Дивіться dxerror.log і directx.log

При спробі встановити DirectX видається повідомлення про помилку " Сталася внутрішня системна помилка. Щоб визначити причину помилки перегляньте файли DXError. Log і Directx. Log в папці  Windows ". Помилка може бути через застаріле відео драйвера, Visual C ++ або .NET Framework. У цій інструкції про те, як виправити внутрішню системну помилку при установці DirectX на Windows 10.

Відбулася внутрішня системна помилка.  Щоб визначити причину помилки перегляньте файли DXError.log і Directx.log в папці Windows

Відбулася внутрішня системна помилка DirectX Windows 10

В першу чергу вимкніть сторонній антивирусник, якщо він є, і запустіть установку DirectX від імені адміністратора. Натисніть правою кнопкою миші по ".exe" файлу DirectX і виберіть запуск від імені адміністратора. У кращому випадку, ви можете відкрити зазначені log файли і постаратися визначити причину, або скинути логи в коментарі, я постараюся допомогти.

1. Перевірка системних файлів

Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть нижче команди по черзі. Це виключить можливість, якщо пошкоджений будь-якої системний фал. Інструмент автоматично знайде і відновить файли.

  • sfc /scannow
  • dism /online /cleanup-image /restorehealth

Перевірка і відновлення файлів

2. Сумісність

Деякі програми та ігри при установці автоматично встановлюють DirectX. З цієї причини, якщо гра або програма старі, то там може бути старий DirectX, яка не підтримується на Windows 10 або Windows 7, якщо він для XP. Натисніть правою кнопкою миші по виконуваного файлу dxwebsetup.exe і оберіть "Властивості". Перейдіть у вкладку "Сумісність" і нижче натисніть на "Змінити параметри для всіх користувачів". Далі встановити галочку "Запускати програму в режимі сумісності з". Вибирайте по порядку версії Windows і запускайте.

directx режим сумісності для всіх користувачів

3. Оновити драйвери

Деякі користувачі на reddit змогли вирішити системну внутрішню помилку при установці DirectX за допомогою оновлення драйверів Nvidia HD Audio через утиліту GeForce Experience. З цієї причини, якщо у кого-то варто Nvidia, AMD або Intel, потрібно перейти на офіційний сайт і завантажити останні версії драйверів, а краще спеціальні утиліти від виробників з оновлення обладнання.

  1. Nvidia - GeForce Experience.
  2. AMD - окремо драйвер (немає своєї утиліти).
  3. Intel - Intel Driver Assistant.

Перезавантажте ПК.

4. Установка Visual C ++

У Windows 10, Visual C ++ пакети грають важливу роль, так як DirectX включає ці файли. Може бути так, що у вас вже встановлений Visual C ++ 2015 року, але вам потрібна або старіша, або новіша версія, або не встановлений пакет розрядності x32-bit. Перейдіть на сайт Microsoft і скачайте:

  • Visual C ++ Redistributable 2015
  • Скачайте і встановіть два пакети vc_redist.x64 і vc_redist.x86 .

Перезавантажте ПК.

скачати дві версії Microsoft Visual C ++ 2013

5. Установка .NET Framework через CMD

Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть:

  • DISM /Online /Enable-Feature /FeatureName:NetFx3 /All /LimitAccess /Source:C:sourcessxs

Перезавантажте ПК.

Установка .NET Framework через CMD