Як виправити помилку 502 Bad Gateway в браузері

Коли ви отримуєте помилку  502 Bad Gateway  в своєму браузері, це означає, що сервер, який діє як шлюз, отримав недійсний відповідь або він не зміг дати відповідь. Таким чином, є дві причини, це проблема з вашим з'єднанням або на стороні сервера виникла проблема, яка повертає недійсний відповідь. Хоча в більшості випадках це помилка на стороні сервера, але є кілька нюансів, коли це може відбуватися і на вашому боці. Давайте розберемо нижче, що можна зробити і як виправити цю проблему.

Помилка 502 Bad Gateway

Ця помилка може відображатися на будь-якому веб-сайті. І в першу чергу просто натисніть поєднання клавіш Ctrl + F5, щоб оновити сторінку.

1. Змінити проксі-сервер за замовчуванням

Натисніть кнопок Win + R і введіть  inetcpl.cpl , щоб відкрити властивості інтернету.

Відкрити властивості інтернету


Потім перейдіть у вкладку " Підключення "> " Налаштування мережі "> поставте прапорець " Автоматичне визначення параметрів " і переконайтеся що не включені " Використовувати проксі-сервер для локальних підключень ". Натисніть "Застосувати" і "OK". Якщо ви використовуєте сторонню проксі-службу, обов'язково вимкніть її.

Відключити проксі в Windows

2. Скинути DNS, скинути Winsock і скинути TCP / IP

Іноді, веб сайти змінюються і переїжджають з сервера на сервер, а DNS на вашому ПК все ще пам'ятає старий ip адресу вашого сайту, що призводить до 502 Bad Gateway помилку. Відкриваємо командний рядок від імені адміністратора і вводимо по порядку команди, натискаю Enter після кожної.

  • netsh winsock reset - Скидання Winscock.
  • ipconfig /flushdns - Скидання DNS-кешу.
  • netsh int ip reset resettcpip.txt - Скидання TCP / IP.

Скидання DNS, TCP-IP, Winsock

3. Перевірте мережеві кабелі, перезапустіть маршрутизатор

Переконайтеся, що ваші кабелі правильно підключені або до комп'ютера, або до вашого маршрутизатора. Якщо ви використовуєте Wi-Fi-з'єднання, обов'язково перезапустіть маршрутизатор один раз. Спробуйте видалити всі відомі WiFi мережі і заново підключиться до своєї. Іноді великий список мереж, які ви не використовуєте може викликати проблеми.

4. Змінити DNS

Спробуйте змінити DNS на загальнодоступний DNS, такий як Google або Yandex. Перейдіть в параметри адаптера TCP / IPv4, поставте крапку на "Використовувати наступний DNS-серверів" і введіть на вибір нижче адресу.

  • DNS Google 8.8.8.8 - 8.8.4.4
  • DNS Yandex  77.88.8.8 - 77.88.8.1

Використовувати DNS від гугл

5. Скиньте налаштування браузера за замовчуванням

Скидання вашого браузера може допомогти вирішити проблему з помилкою 502 Bad Gateway . Відкрийте параметри вашого браузера і пошукайте настройку скидання параметрів за замовчуванням. Це відключить всі розширення, налаштування і теми. Крім цього, настройки вмісту будуть скинуті. Файли cookie та кеш будуть видалені.