Як відключити фільтр SmartScreen в Windows 10

Фільтр SmartScreen в Windows 10 допомагає захистити ваш комп'ютер від підозрілих, шкідливих додатків і файлів. Крім того, фільтр SmartScreen також може відображати попередження при спробі запустити нераспознанное додаток. Смарт Скрін використовує технологію хмарних обчислень Microsoft для швидкого виявлення, попередження і блокування потенційно небажаних програм. Як правило, ви можете легко відключити фільтр SmartScreen для нерозпізнаних додатків всього за кілька кліків і запускати додаток або файл у міру необхідності.

Відключити SmartScreen в Windows 10

1. Використання Безпеки Windows

Найпростіший спосіб відключити фільтр SmartScreen - використовувати параметри, надані Центром безпеки Windows. Вбудований антивірус Windows Defender дозволяє управляти параметрами SmartScreen для додатків і файлів , браузером Microsoft Edge і додатків Microsoft Store окремо.

Крок 1 . Відкрийте " Параметри "> " Оновлення і безпеку "> " Безпека Windows "> Відкрити службу " Безпека Windows "

Відкрити службу Безпека Windows

Крок 2 . Далі перейдіть " Управління додатками / браузером " і праворуч ви побачите, що SmartScreen включений на попередити для все трьох категоріях. Щоб відключити SmartScreen повністю, потрібно вибрати Вимкнути у всіх категоріях: Перевірка додатків і файлів, для Microsoft Edge, для додатків з Microsoft Store.

Відключити SmartScreen через windows defender

2. Використання редактора групової політики

Для системних або мережевих адміністраторів, Windows має певний параметр політики в редакторі "групової політики", щоб швидко відключити фільтр SmartScreen в Windows 10.

Крок 1 . Натисніть кнопок Win + R і введіть  gpedit.msc , щоб відкрити групові політики. У редакторі перейдіть до "Конфігурація комп'ютера"> "Адміністративні шаблони"> "Компоненти Windows"> "Провідник" і праворуч знайдіть, і двічі клацніть по політиці " Наcтроіть функцію SmartScreen захисника Windows ".

Наcтроіть функцію SmartScreen захисника Windows

Крок 2 . У вікні налаштувань поставте Відключено , щоб вимкнути фільтр SmartScreen. Щоб зміни вступили в силу, перезавантажте систему.

Відключити СмартСкреен через групову політику

3. Використання редактора реєстру

Домашні користувачі Windows 10 Home не матимуть доступу до редактора групової політики. Однак ви можете використовувати редактор реєстру для відключення фільтра SmartScreen. Перед редагуванням реєстру створіть точку відновлення.

Крок 1 . Натисніть Win + R і введіть regedit , щоб запустити редактор реєстру, після чого перейдіть за наступним шляхом:

  • HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\System

Натисніть праворуч на порожньому місці правою кнопкою миші Створити> Параметр DWORD32 (32 біт). Задайте ім'я  EnableSmartScreen клацніть по ньому два рази і задайте значення 0 . Перезавантажте ПК.

EnableSmartScreen реєстр

Крок 2 . Якщо Вам потрібно включити SmartScreen назад, то встановіть значення 1 для  EnableSmartScreen . Далі потрібно встановити рівень блокування. Для цього клацніть правою кнопкою миші на правій панелі і виберіть "Створити"> Строковий параметр "і назвіть його  ShellSmartScreenLevel . Далі просто клацніть два рази і задайте значення:

  • Warn - відображає попередження, але ви можете обійти його.
  • Block - відображає попередження і блокує запуск програми або файлу.

Як тільки ви закінчите, перезавантажте свою систему.

ShellSmartScreenLevel включити в реєстрі SmartScreen