Завантажити оригінальний d3dx9_43.dll для Windows 10/7

Якщо при спробі запустити гру або програму з'являється повідомлення про помилку "Запуск програми неможливий, так як комп'ютері відсутня d3dx9_43.dll ", то тут ви знайдете рішення, яке допоможе вам завантажити оригінальний файл з сайту Microsoft і усунути помилку. Проблема виникає, коли ви намагаєтеся запустити гру, наприклад World of tanks або GTA 5 . Деякі файли для настройки гри поставляються з установочними пакетом DirectX, який встановлюється автоматично разом з файлами гри. Якщо з якої-небудь причини він не встановлюється, або якщо вказаний файл пошкоджений або пропав, ви отримаєте повідомлення, що файл відсутній. У цьому керівництві розглянемо, що це за помилка, як її виправити, і як скачати d3dx9_43.dll файл.

Відсутня d3dx9_43 dll

d3dx9_43.dll - Що за помилка і як її виправити?

Основною причиною є відсутність DLL-файлів установки DirectX. Щоб виправити помилку відсутнього файлу d3dx9_43.dll в Windows 10 / 8.1 / 7, вам необхідно завантажити та встановити останню версію DirectX на комп'ютер. Є тільки окремий файл установника DirectX до версії 9, якщо у вас вже є DirectX 10, 11 або 12, то необхідно використовувати засіб Windows Update на вашому комп'ютері. В іншому випадку ви можете завантажити веб-установник DirectX для кінцевих користувачів Microsoft, який підтримує Windows 7 і старіші версії Windows. Якщо ви використовуєте  Windows 10  або  Windows 8.1з DirectX 11.1 і DirectX 12, ви повинні запустити засіб Windows Update (центр поновлення windows). Якщо будь-яка оновлення очікується, встановіть його і перевірте чи вирішено проблему. Якщо немає, то ви можете нижче скачати DirectX для кінцевого користувача з офіційного сайту Microsoft.

Завантажити d3dx9_43.dll для Windows 10/8/7

Скачайте нижче DerectX з офіційного сайту Microsoft, щоб вирішити проблему, коли відсутня d3dx9_43.dll файл у вашій системі windows 10/7 і насолоджуйтеся запуском гри World of tanks або GTA 5.

Завантажити DirectX (64 bit / 32 bit) з сайту Microsoft