Буфер обміну в Windows 10 - Як використовувати і очистити історію

У минулій версії Windows, історію буфера можна було подивитися. З новим жовтневим оновленням в Windows 10 тепер ви можете отримати доступ до історії елементів, скопійованих в буфер обміну, прикріплювати часто використовувані елементи і синхронізувати буфер обміну між комп'ютерами. Копіювання і вставка - це основні операції, які кожен день виконує користувач для переміщення файлів і папок. Як ви знаєте, коли ви копіюєте щось в операційній системі Windows, воно копіюється в буфер обміну, щоб ви могли вставити його в інше місце. Windows 10 тепер дозволяє переглядати те, що в даний час скопійовано в буфер обміну (обмежена простою текстом, HTML і зображеннями менше 1 МБ). На додаток до цього ви можете скопіювати раніше скопійований елемент, клацнувши по ньому в діалоговому вікні «Буфер обміну»,який з'являється при натисканні логотипуWindows + V .

Як включити буфера обміну в Windows 10

Ця функція доступна тільки в Windows 10 версії 1809 або більш пізньої і за замовчуванням він відключений. Щоб включити ваш новий буфер обміну, відкрийте настройки свого комп'ютера " Параметри "> " Система "> " Буфер обміну "> справа Включити " Журнал буфера обміну ".

Включити буфер обміну Windows 10

Windows автоматично синхронізує всі скопійовані елементи по всіх пристроях, коли ця функція включена. Це може бути необхідно, але також є особистим вибором для вибору перемикача «Ніколи автоматично синхронізувати текст, який я копіюю». Це гарантує, що конфіденційна інформацію не синхронізується. Ви також можете вибрати додаткову опцію " Ніколи автоматично синхронізувати текст, який я копіюю ". Це гарантує, що конфіденційна інформацію не синхронізується.

Як отримати доступ до історії буфера обміну

Найшвидший спосіб доступу до історії елементів, збережених у вашому буфері обміну, - це гаряча клавіша Win + V . Він відкриває панель буфера обміну, а також відображає елементи, які вже зберігаються в буфері обміну. Ці предмети упорядковано відповідно до часу. Натискання на будь-який з відображуваних елементів вставляє його в поточне місце розташування курсору. Нова функція буфера обміну Windows 10 дозволяє вам пов'язувати найбільш часто вставлені елементи для швидкого доступу.

Увага : Зверніть увагу на скріпку закріплення. Якщо ви закріпили який-небудь елемент, то при очищенні він не сумнівайся.

Панель буфера обміну

Як очистити історію буфера обміну

Спосіб 1 . Оскільки скопійовані елементи автоматично зберігаються в новому буфері обміну Windows 10, це може стати важливим для очищення буфера обміну час від часу, що є дуже простим процесом. Слід зазначити, що очищені дані губляться назавжди. Щоб очистити історію буфера обміну, відкрийте " Параметри "> " Система "> " Буфер обміну "> справа " Очистити дані буфера обміну " і натисніть Очистити.

Очистити історію буфера обміну Windows 10

Спосіб 2 . Якщо ви не використовуєте функцію "Буфер обміну", вона відключена, то очистити буфер обміну можна за допомогою команди в cmd. Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть команду, яка очистити буфер обміну в Windows 10:

  • echo off | clip

очистити буфер обміну CMD