advapi32.dll - Чи не знайдена в бібліотеці DLL

Файл advapi32.dll - це розширений API-інтерфейс Windows 32 Base і був розроблений для використання з програмним забезпеченням. Що це означає? Деякі програми, такі як Microsoft Office або гра Gears 5, використовують цю DLL бібліотеку для запуску. Якщо файл advapi32.dll пошкоджений або відсутній, то програма не запуститься і видасть повідомлення про помилку, яка може звучати по різному:

  • Advapi32.dll не найден.
  • Advapi32.dll відсутня.
  • Точка входу в процедуру EventSetInformation не знайдено в бібліотеці DLL advapi32.dll.

Точка входу в процедуру EventSetInformation не знайдено в бібліотеці DLL advapi32.dll.

Як виправити помилку advapi32.dll в Windows

Насамперед, ви повинні перевірити наявність оновлення Windows 10/7/8 до останніх версій. Якщо ви завантажили гру або програму з торрента, то швидше за все кривої ріпак, спробуйте завантажити з іншого торрента, пам'ятайте піратські версії в більшості випадках містять шкідливі коди. Ви не повинні завантажувати окремо файл Advapi32.dll зі сторонніх джерел, і кидати його до себе на в системний каталог.

1. Сканування на віруси

Шкідливе ПО може заражати системні файли і видавати різні помилки. В цьому випадку логічно буде перевірити систему на віруси. Скачайте антивірусний сканер, як Zemana або D.Web.

2. Відновлення системних файлів

Якщо файл advapi32.dll пошкоджений або відсутній, то спробуємо його відновити. Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть дві команди по черзі, після чого перезавантажте ПК:

  1. sfc /scannow
  2. DISM /ONLINE /CLEANUP-IMAGE /RESTOREHEALTH

Команда DISM в Windows 7 може не працювати і видавати помилку 87, якщо у вас не варті поновлення.

Перевірка і відновлення файлів

3. Закинути вручну файл advapi32.dll

Ви не повинні завантажувати окремо файл, щоб закинути його до себе. Замість цього краще візьміть другий ПК, можна сходити до сусіда з флешкою ​​- це буде безпечніше. Куди кидати і де знаходиться advapi32.dll:

  • C: \ Windows \ SysWOW64
  • C: \ Windows \ System32

Якщо у вас 64-бітна ОС Windows, то файл буде знаходиться в двох папках System32 і SysWOW64. Якщо 32-бітна, то тільки в одній System32.

розташування файлу advapi32.dll.

4. Установка KB для Windows 7

Windows 7 вже зжила себе і розробники ігор і програм погано роблять сумісність з цією системою. Навіть пакувальники ріпаку не завжди роблять все чітко для сумісності. В даному випадку мова піде про запуск гри Gears 5 в Windows 7. Якщо вам видає помилку " Точка входу в процедуру EventSetInformation не знайдено в бібліотеці DLL advapi32.dll" , то вам потрібно завантажити і встановити патч для Windows 7.

  • KB3080149 Windows 7