Як повністю видалити драйвера відеокарти Nvidia, AMD, Intel

Драйвери представляють собою набір бібліотек необхідних для операційної системи windows і служить для розпізнавання апаратного пристрою, як відеокарта. Драйвери графічних карт, таких як Nvidia, AMD або Intel, дуже часто оновлюються, щоб пропонувати користувачам кращу продуктивність. Іноді це може викликати ряд проблем на комп'ютері, наприклад синій екран смерті BSOD. У таких випадках рекомендуються оновити драйвер відеокарти до нової версії з сайту виробника, попередньо видалити начисто стару версію драйвера відеокарти і саме в такому випадку нам допоможе популярна програма Display Drive Uninstaller.

Display Driver Uninstaller - безкоштовний додаток, призначене для повної деінсталяції драйверів будь-якої відеокарти Nvidia, AMD або Intel. Хоча при установці драйверів відеоадаптерів, на вашому комп'ютері створюється деинсталлятор (uninstall), який дозволяє легко протерти. Як показує практика стандартний деинсталлятор не видаляти повністю драйвера, особливо коли ми налаштовуємо параметри графіки, залишки залишаються на комп'ютері і можуть викликати проблеми і помилки. У цьому керівництві розберемо, як виконати повне видалення драйвера будь-якої відеокарти.

Як видалити драйвери будь-якої відеокарти за допомогою Display Drive Uninstaller

Перше, що ми повинні зробити, щоб мати можливість використовувати цю програму, завантажити її з офіційно сайту.

1 . Перейдіть на сайт, перегорніть вниз, і там ви побачите блок посилань на скачування. Виберіть будь-який, де EU, в даному випадку я вибирав Germany. Ви не переживайте, після запуску програми, автоматично встановиться російську мову.

Завантажити Display Drive Uninstaller з сайту

2 . Після завантаження у вас з'явиться zip архів, в якому присутній exe інсталятор. Відкрийте архів і запустіть відразу DDU v17.0.8.2.exe, потім вкажіть зручне місце розпакування програми DDU натиснувши на три крапки.

Розпакувати програму DDU

3 . Відкрийте папку в яку ви розпакували DDU і у вас там з'явиться багато файлів, але для запуску самої програми потрібно запустити Display Driver Uninstaller.

exe файл програми Display Driver Uninstaller

4 . Після запуску програми, творці рекомендують запускати її в безпечному режимі , щоб чистка була повною і ніякої зайнятий процес не заважав. Це всього лише рекомендація, але вона правильна.

Програма Display Driver Uninstaller RUS

5 . Після вибору драйвера, який ми хочемо повністю видалити, програма показує нам 3 основні варіанти:

  • Видалити і перезавантажити - видалити драйвер і перезавантажити Windows, кращий варіант.
  • Повністю видалити перезавантаження - не рекомендується, якщо ви завантажуєте базовий драйвер Windows. Може з'явиться чорний екран.
  • Видалити і вимкнути - ідеально підходить для установки нової відеокарти.
  • Якщо є установчі програми Experience, Catalyst, Intel HD Graphics, то і їх ви зможете повністю видалити з системи windows.

6 . Натисніть на кнопку, яку хочемо використовувати, і готово. Інструмент застосує необхідні настройки і видалить начисто драйвера з системи. Тепер можна завантажити новий драйвер для установки вручну, змінити відеоадаптер, або дозволити Windows завантажити версію, через центр поновлення, яка буде прийнятною.