Флешка не відображається в "Мій комп'ютер"

Коли ви підключаєте зовнішній USB-накопичувач або флешку, то він відразу з'явиться в Провіднику (мій комп'ютер) і будт відображатися, як локальний диск. Однак іноді, коли ви підключаєте USB флешку до комп'ютера, диск може не відображатися в "мій комп'ютер", це також стосується SD і microSD карт пам'яті. Якщо флешка не відображається в провіднику, ви можете спробувати наведені нижче рішення, щоб знову включити зовнішній накопичувач в Провіднику. Перш ніж тестувати ці рішення, рекомендую відключити флешку, перезавантажити комп'ютер один раз і знову підключити флешку, щоб перевірити, чи відображається вона в "Цей комп'ютер".

Додавання літери диска на зовнішній диск

Натисніть кнопок Win + R і введіть  diskmgmt.msc для входу в управління дисками.

Вхід в управління дисками wi + r


У розділі "Управління дисками" перевірте, чи є у вашого зовнішнього диска (флешки) буква. Якщо є буква диска, він з'явиться поруч з ім'ям диска, як показано на малюнку нижче. Якщо немає літери, вам потрібно буде виконати наступні кроки.

  • Клацніть правою кнопкою миші на флешці, яку ви хочете побачити в провіднику "мій комп'ютер", а потім натисніть " Змінити букву або шлях до диска ".

Змінити букву диска або шлях

Натисніть кнопку Додати . При натисканні кнопки "Додати" відкриється діалогове вікно "Додати букву диска" або "Шлях". Як ви можете бачити на малюнку нижче, Windows 10 автоматично призначає букву диска обраної флешки, але ви можете вибрати свою власну букву, клацнувши стрілку вниз поруч з буквою диска. Натисніть OK для завершення процесу.

Додати букву диска на флешу

Відображати порожні диски в Мій комп'ютер

Параметр у властивостях папки може відновити відображення флешки в "мій комп'ютер". Опція використовується для приховування порожніх дисків в провіднику.

  • Відкрийте "Мій комп'ютер". Натисніть  Файл , потім Параметри .

Вхід Параметри файлу


Перейдіть на вкладку Вид і приберіть галочку  Приховувати порожні диски . Натисніть застосувати, якщо флешка не виникає навіть після вищенаведених рішень, спробуйте підключити її до іншого комп'ютера і перевірте, чи відображається вона там.

Приховані порожні диски в параметрах папок