Захисник Windows: Сканування (.zip .rar .cab) файлів

Захисник Windows - це вбудований антивірус в Windows 10. Напевно деяким з вам потрібна більш безпечне середовище роботи з цим антивірусом. У Windows 10 ви можете дозволити перевірку на віруси архівних файлів, таких як .zip , .rar і  .cab . Давайте розберемо 3 способи, як дозволити перевірку архівних файлів за допомогою Захисника Windows для підвищення безпеки і захисту.

1. Через групові політики

Натисніть Win + R і введіть gpedit.msc , щоб відкрити редактор групових політик. Далі перейдіть " Конфігурація комп'ютера "> " Адміністративні шаблони "> " Компоненти Windows "> " Антивірусна програма Захисник Windows "> " Перевірка ". З правого боку знайдіть рядок " Перевіряти архівні файли " і натисніть по ній два рази мишкою. У новому вікні, виберіть " Включено " та натисніть " OK ".

перевіряти архівні файли

2. Через редактор реєстру

Якщо ви використовуєте Windows 10 HOME, то варіант через реєстр це оптимальне рішення, так як в Windows HOME, немає редактора групових політик. Натисніть Win + R і введіть regedit , щоб відкрити редактор реєстру. У реєстрі перейдіть по шляху:

  • HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender
  • Якщо у вас немає папки Scan, то натисніть правою кнопкою миші по Windows Defender і "Створити"> "Розділ". Назвіть його Scan .

створити розділ Scan

Виділіть папку Scan , праворуч натисніть на порожньому полі правою кнопкою миші і виберіть "Створити"> "Параметр DWORD (32 біти)" і назвіть його DisableArchiveScanning . Далі натисніть по ньому два рази і задайте значення 0 . Перезавантажте ПК.

  • 0 - Включає режим сканування архівних файлів.
  • 1 - Вимикає режим сканування архівних файлів.

DisableArchiveScanning

3. Через PowerShell

Цей спосіб підійде для будь-якої редакції Windows 10. Введіть в пошуку, близько пуску, PowerShel і натисніть на ньому правою кнопкою миші, обравши " Запуск від імені адміністратора ". Задайте наступну команду в PowerShell:

  • Set-MpPreference -DisableArchiveScanning 0 - Включити перевірку архівних файлів.
  • Set-MpPreference -DisableArchiveScanning 1 - Вимкнути перевірку архівних файлів.

PowerShell включити перевірку архівних файлів