Windows 10 v1803 створює додатковий розділ диска

Оновлення Windows 10 April v1803 принесло в систему багато нових функцій. Як і зазвичай, буває проблеми після оновлення від microsoft. Багато користувачів почали скаржитися на таку проблему, що система створює сама додатковий розділ OEM або системний диск відновлення . Вони не можуть бути видалені відразу, так як у них є буква логічного диска. Цей зайвий розділ відображається в провіднику файлів і управлінні дисками, і займає вільний простір. У деяких випадках система запускається з повідомленням про те, що диск заповнений. Крім того, під час перевірки використання диска в диспетчері завдань ви можете виявити, що він майже наближається до 100%, що уповільнює роботу системи.

2 однакових розділу диска відновлення

Способи вирішення, коли створюється додатковий розділ диска в Windows 10

Щоб усунути проблему, спробуйте наступні рекомендації.

1. Приховати логічний диск

Диск необхідний для відновлення Windows 10, але він фактично займає місце. Ми могли б приховати розділ, щоб він не відображався в Провіднику. Однак, якщо ви дійсно хочете видалити додатковий розділ, це неможливо через Управління дисками.

2. Використання стороннього програмного забезпечення для його видалення

Стороннє програмне забезпечення Partition Manager зможе допомогти вам видалити розділ.

3. Використовувати Diskpart

Ви можете скористатися командним рядком, замість управління дисками, щоб стиснути або видалити додатковий розділ. Запустіть командний рядок від імені адміністратора і виконайте наступні команди. Дивіться на скріншот нижче, як я видаляв розділ диска і орієнтуйтеся по ньому. Неправильні дії можуть привести до втрати всіх даних.

diskpart - запускаємо роботу з дисками

list volume - список розділів

select volume - вибрати те що хочете видалити, поставити цифру

remove letter = G: - вибрати ім'я (букву) диска

Exit - завершення процесу

Видалення розділу диска через CMD

4. Видалити точку монтування

Запустіть командний рядок від імені адміністратора  mountvol G: / D  і натисніть Enter, де  G:  це буква диска.