Немає дозволу на виключення і перезавантаження цього комп'ютера

Коли користувач намагається вимкнути або перезавантажити свій комп'ютер або ноутбук, то йому може здатися повідомлення про помилку " Для виключення і перезавантаження цього комп'ютера у вас недостатньо повноважень ". Помилка може звучати в різних контестах, але сенс однаковий: немає прав , повноважень або дозволуна виключення або перезавантаження ПК і може з'являтися в Windows 10 / 8.1 / 7. Помилка буде показана при будь-яких способах відключення або перезавантаження комп'ютера - це через командний рядок, меню пуск або кнопка харчування. У більшості випадках, коли ви не можете вимкнути або перезавантажити комп'ютер, помилка з'являється саме в Windows 7. Винуватцем цієї помилки є служба Adobe, яка оновилася і змінила параметри або microsoft доставила криві поновлення для Windopws 7. Дану проблему можна виправити через групові політики або через реєстр, так як групових політик немає в HOME Windows 10 / 8.1 / 7.

Виправити через групові політики

Крок 1 . Натисніть кнопок Win + R і введіть gpedit.msc , щоб відкрити групові політики. Перейдіть "Конфігурація комп'ютера"> "Параметри безпеки"> "Локальні політики"> "Параметри безпеки" і праворуч у списку знайдіть " Служба захисту користувачів: все адміністратори працюють в режимі адміністративного ". Натисніть по ній два рази і виберіть Увімкнути .

Служба захисту користувачів все адміністратори працюють в режимі адміністративного

Крок 2 . Далі натискаємо Win + R і вводимо gpupdate / force , щоб оновити внесені параметри групових політик. Тиснемо знову Win + R і вводимо shutdown -r , щоб вимкнути комп'ютер.

Примітка : Якщо не вдається вимкнути ПК другою командою, то вбийте в диспетчері завдань процес Explorer.exe і перезапустіть його знову.

оновити політики і вимкнути ПК

Виправити через реєстр

Так як в Windows 10 / 8.1 / 7 HOME немає групових політик, то виконаємо те ж саме, але через реєстр. Натисніть Win + R і введіть regedit , щоб відкрити редактор реєстру. У реєстрі перейдіть по шляху:

  • HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System
  • Справа знайдіть параметр EnableLUA , натисніть по ньому два рази і задайте значення 1 .

Примітка : виконайте Крок 2, який описаний вище.

EnableLUA реєстр

Додаткова порада

Деякі користувачі повідомляють, що відключення служб Adobe виправляють проблему. Натисніть Win + R і введіть services.msc , щоб відкрити служби. Знайдіть всі служби пов'язані з Adobe, їх приблизно 3 або 1, і відключіть їх. Далі натисніть Ctrl + Alt + Del і ви потрапите в початкове меню входу, де повинні натиснути на кнопку вимикання в нижньому правому куті.