Перевірка орфографії та пунктуації при написанні в браузері

Все більше ми користуємося онлайн сервісами для написання будь-яких текстів, інформації. Наприклад, я пишу цю статтю через браузер, автори Яндекс Дзена теж пишуть свої тексту через браузер, це стосується і різних соціальних мереж таких як Вконтакте. Звичайно, хтось сильний в російській мові, а хтось ні. Це не причина соромити його, так як один може знати російську, але він не знає математику, і навпаки. Копірайтерів математика не потрібна, так як і у них пріоритет це російську мову, щоб текст був написаний за всіма канонами російської мови. Точно також і математикам, російська мова не в пріоритеті у даній категорії людей, так як їх завдання, це цифри. Безумовно, все намагаються і намагаються написати правильно текст без помилок. Орфографія, пунктуація і граматика - є головним фактором для читача і хорошим відгуком про контенті для автора.

Microsoft випускає розширення для браузера під назвою "Коректор" від Word, яке підкреслює помилки в тексті, перевіряючи в онлайн режимі орфографію і пунктуацію, прямо при написанні контенту з браузера.

Онлайн перевірка орфографії, пунктуації та граматики

Якщо ви бажаєте, щоб орфографічні та пунктуаційні помилки підкреслювалися прямо в браузері при написанні тексту, то потрібно встановити розширення "Коректор" для браузера, засноване на Word від Microsoft.

встановити Коректор

Після встановлення розширення, воно з'явиться в кутку браузера, де потрібно буде увійти в це розширення під обліковим записом Microsoft. Далі його можна відключити або включити, налаштувати певні параметри загальної граматики, виключити перевірку правопису на певних веб-ресурсах.

розширення коректор

Якщо у вас є текст на комп'ютері, то ви з легкістю можете відкрити будь-який онлайн редактор в браузері і вставити його туди. Далі розширення підкреслить всі ваші орфографічні та пунктуаційні помилки. Наприклад, редактор te.legra.ph від telegram, який доступний кожному користувачеві без будь-яких реєстрацій.

коректор Word