Як змінити тип файлу в Windows 10 без сторонніх програм

Робив недавно відео інструкцію і зіткнувся з ситуацією, коли я не зміг змінити розширення аудіо файлу ".m4a" в ".mp3" звичним мені способом. Зазвичай в Windows 10 є параметр, який показує після імен файлів - тип формату, наприклад, audio.m4a або fotos.png. Але у мене вони показувалися як звичайні записи без розширення формату audio і fotos. Моя програма для монтажу відео не розуміє формат m4a, а mp3 зчитує на ура. Я не прихильник користуватися сторонніми програмами, і намагаюся робити все вбудованими засобами Windows 10. З цього, якщо ви раніше могли звично змінити тип формату в Windows 10, а зараз немає, то я покажу вам як це виправити.

аудіо та фото формати

Як змінити розширення файлу в Windows 10

За замовчуванням Windows 10 показує файли без типу розширення. З цього, потрібно включити функцію " Розширення імен файлів ". Для цього відкрийте " Цей комп'ютер "> натисніть на вкладку " Вид "> і поставте галочку на проти " Розширення імен файлів ".

Включити розширення імен файлів


Тепер у вас показуються файли з розширеним ім'ям. Тепер ви можете вручну перейменувати формати, в вам потрібні. Наприклад, m4a в mp3, а gif в jpg.

файли з розширенням імен