Як знайти UWP версію програми в Windows 10

Universal  Windows  Platform (UWP) - це універсальні додатки windows, які ви можете знайти в магазині windows 10, нині microsoft store. Вони можуть використовуватися на всіх пристроях windows, таких як Xbox, Hololens, Tablet, PC або Phone. В основному, UWP надає загальну платформу для кожного пристрою, що працює під Windows 10. У зв'язку з цим, вся ідея використання додатків UWP, полягає в тому, що вона забезпечує універсальність використання програми на будь-якому пристрої, який вигідно використовувати для виконання поточного завдання.

UWP не пропонують стандартний інтерфейс, як типові старі додатки Win32. Додатки UWP, які ви завантажуєте з магазину windows 10, надають різні аспекти і дизайн інтерфейсу, які не схожі на старі програми.

Додатки UWP постійно оновлюються з новими функціями для підвищення продуктивності. Хоча ці оновлення виконуються автоматично, іноді необхідно знати точну версію. Перевірка версії  класичних програм, таких як Win32, досить проста, ви можете просто натиснути на кнопку " Довідка" , а потім перейти в розділ "  Про програму ". Перевірка версій додатків, які завантажуються з Windows Store, трохи відрізняється. Вам доведеться пройти ряд кроків, щоб знайти інформацію про версію програми.

Знайти версію UWP додатки в Windows 10

1 спосіб . Ви можете знайти відомості про версії в одну мить для деяких додатків, просто відкривши меню, а потім натиснувши " Про програму ". Ви знайдете таку інформацію як номер збірки, версія програми і розробник. Також там можуть бути присутні умови використання та політика конфіденційності. У деяких UWP додатках як пошта, фотографії, Edge, настройки можуть бути присутніми в самих параметрах. Для цього просто натисніть іконку шестерінки і там вже шукайте "Про програму".

Версія UWP додатки про програму

2 спосіб . Щоб заощадити час, замість того щоб проходити через безліч зайвих кліків, ви можете просто використовувати командний рядок в PowerShell, щоб швидко перевірити версію програми.

  • Наберіть в пошуку слово  PowerShell ISE і запустіть.

Запуск PowerShell ISE

  • Введіть в запущене вікно PowerShel ISE таку команду та натисніть Enter. Далі будуть перераховані всі відомості про всіх додатках, доступних на вашому пристрої.

Get-AppXpackage

Повний опис інформації про програму в powershel

  • Ви можете імпортувати все результати в текстовий файл. Для цього введіть наступну команду:

Get-AppXPackage> text file.txt

  • Якщо вам важко знайти потрібну інформацію про програму з тонни результатів, просто введіть команду, за якою слідує назва програми, яку включено до зірочку *, як показано нижче:

Get-AppXPackage * calculator *

Get AppXPackage calculator