Як використовувати додаток Ваш Телефон в Windows 10

Додаток Ваш телефон було розроблено Microsoft, щоб зв'язати мобільний телефон Android або IOS з комп'ютером або ноутбуків на Windows 10. З цим додатком ви можете легко працювати за комп'ютером не торкаючись до телефону, особливо якщо він в іншій кімнаті. Ви зможете отримувати всі повідомлення на комп'ютер, які приходять на ваш телефон з Android або IOS, є можливість відразу переглядати фотографії, які на телефоні прямо з Windows 10. Також є можливість приймати виклики і робити вихідні дзвінки з комп'ютера за умови, що на ПК є Bluetooth. У подальших оновленнях, додаток отримати функції зеркалирования телефону на ПК. Ви зможете легко користуватися андройд інтерфейсом телефону на своєму комп'ютері.

Завантажити Ваш Телефон з Microsoft Store для комп'ютера Завантажити Ваш Телефон з Google Play для телефону

Налаштування програми Ваш телефон

Принцип синхронізації телефону і ПК дуже простий. Вам знадобитися всього лише обліковий запис Microsoft з якою ви повинні увійти в додаток "Ваш телефон" і на телефоні, і на ПК з Windows 10.

Примітка : На телефоні повинен бути Android не нижче 7 версії.

Запуск на ПК

При першому запуску програми вам буде наданий вибір телефону з Android або IOS для встановлення зв'язку. Далі вам потрібно буде увійти в обліковий запис Microsoft, якщо у вас її немає, то перейдіть на офіційний сайт Microsoft і створіть її.

вибір телефону в додаток ваш телефон

На цьому етапі вам буде надіслано SMS повідомлення на телефон з посиланням, щоб завантажити додаток з Google Play. Чи не закривайте сам додаток на ПК і вікно з QR кодом. Приступите нижче до пункту.

QR Код

Запуск на телефоні

Перейдіть в повідомлення на телефоні і перейдіть за посиланням, яку вам вислала Microsoft. Можете просто зайти в Google Play і в пошуку наберать " диспетчер вашого телефону " і завантажити додаток. При першому запуску програми, ви повинні увійти в ту обліковий запис, яка була використана для входу на комп'ютері в додатку "ваш телефон". Ви можете нижче натиснути на "Is there QR code" і прикласти до екрану монітора, щоб остканірвоать QR код на ПК. Тисніть всюди дозволити і зв'язок між телефоном і ПК встановитися.

диспетчер телефонів

Налаштування дозволів в додатку "Ваш телефон"

Натиснувши на іконку у вигляді шестерінки, ви потрапите в параметри програми, де можете відключити або додати потрібні вам функції і дозволу.

параметри додатка ваш телефон

Як видалити зв'язок і інтеграцію в додатку ваш телефон

На телефоні просто видаліть цю програму, а на комп'ютері все інакше. Відкрийте " Параметри "> " Телефон "> " Видалити зв'язок з цим комп'ютером ". Зв'язок буде видалена, але в самому додатку "ваш телефон" буде присутній інтеграція з мобільником. Дотримуйтесь нижче.

видалити зв'язок з комп'ютером

Щоб видалити повністю сліди використання телефону за допомогою програми "Ваш телефон" потрібно видалити цей зв'язок в самій облікового запису Microsoft. Коли зайшли на сайт Micsosoft по своїм обліковим записом, натисніть на свою іконку зверху правому куті і виберіть " Мій обліковий запис майкрософт ". Далі натисніть по слову "Пристрої", щоб відкрити список всіх пов'язаних пристроїв, виберіть яке потрібно видалити і натисніть на три крапки, після чого " Видалити зв'язок з цим телефоном ". Після цих кроків, додаток "Ваш телефон" буде як нове.

Якщо при видаленні зв'язку будуть будь-які помилки, то закрийте сам додаток "Ваш телефон" або перезавантажте ПК.

видалити зв'язок з цим телефоном

Як відключити додаток Ваш телефон в Windows 10

Іноді додаток може використовувати багато ресурсів в диспетчері завдань і вантажити ЦП, диск або пам'ять. Буде логічним відключити його роботу у фоновому режимі, так як Microsoft не дає можливості видалити додаток звичайним способом.

Відкрийте "Параметри"> "Конфіденційність"> "Фонові додатки"> справа в списку знайдіть "Ваш телефон" і відключіть.

відключити роботу програми ваш телефон

Як видалити додаток Ваш телефон в Windows 10

Запустіть PowerShell від імені адміністратора і введіть нижче аплет, який видалить додаток "Ваш телефон" з Windows 10

  • Get-AppxPackage Microsoft.YourPhone -AllUsers | Remove-AppxPackage

видалити додаток ваш телефон