Виправлена ​​помилка Atiadlxx.dll в Windows 10

Windows 10 відмінна операційна система, але іноді доводиться стикатися з проблемами і помилками, як Atiadlxx.dll. "Atiadlxx.dll" - це тип DLL файлу, відповідного ADL компоненту. Він був вперше розроблений Advanced Micro Devices, Inc для підтримки ОС Windows. Як правило, неправильна конфігурація в системних файлах, є основною причиною цієї проблеми. У більшості випадків ці помилки частіше виникають під час запуску, запуску програми і коли користувачі намагаються використовувати певну функцію, наприклад, друк.

Динамічна бібліотека посилань в коротких DLL-файлах - це невеликі програми, схожі на EXE-файли. Atiadlxx.dll включений в один і той же сімейство. Мета цих файлів - надати декількох програмах можливість використовувати одну і ту ж функціональність. Windows і сумісне програмне забезпечення використовують Atiadlxx.dll в якості загального формату. Це може бути представлено у вигляді технічного опису. У деяких випадках помилка Atiadlxx.dll в Windows 10 може містити більше параметрів в своєму форматі. Під час проблеми деякі додаткові шіснадцяткові коди мають адресу місць пам'яті, де система завантажує інструкції.

Характер і причини помилок Atiadlxx.dll ОС Windows 10

Як правило, пошкоджені системні файли Windows відповідають за помилки Atiadlxx.dll. Проблеми в системних файлах можуть загрожувати функціональності комп'ютера. Різні події можуть викликати цю помилку. Давайте розглянемо причини:

 1.  Пошкоджені записи, пов'язані з atiadlxx.dll в реєстрі.
 2. Несправність апаратного обладнання системи.
 3. Якщо остання версія файлу atiadlxx.dll перезаписує стару.
 4. Коли одна програма видаляє несхожу програму, використовуючи файли atiadlxx.dll.
 5. Інфекція файлів atiadlxx.dll через шкідливих вторгнень, таких як шпигунське ПЗ, троянів, а також інших шкідливих програм.

Ці дії несуть відповідальність за пошкодження цілісності системи і видалення записів. У системних файлах є інформація, яка зазвичай допомагає для хорошого функціонування програми. Інформація в системних файлах пропадає і видає вікно з помилкою Atiadlxx.dll.

Помилка може показуватися в різних варіантах:

 • Додатка не вдалося запуститися, оскільки atiadlxx.dll не був знайдений. Повторна установка програми може виправити цю проблему.
 • Не вдалося завантажити бібліотеку «atiadlxx.dll.
 • Програма не може запуститися, тому atiadlxx.dll відсутня на вашому комп'ютері. Спробуйте перевстановити програму, щоб усунути цю проблему.
 • Помилка Atiadlxx.dll. Зазначений модуль не знайдено.
 • Файл не знайдено: atiadlxx.dll.
 • Порушення прав доступу в модулі atiadlxx.dll.
 • Компонент "atiadlxx.dll" або один з його залежностей неправильно зареєстрована: файл відсутній або недійсний.

Як виправити помилку Atiadlxx.dll в Windows 10

Пам'ятайте, не завантажуйте dll файли зі сторонніх сайтів. Вони можуть містити шкідливі коди, які можуть привести до подальшого пошкодження комп'ютера. Проте ми можемо виправити помилку Atiadlxx.dll в Windows 10 наступними способами. Давайте почнемо:

1. Зареєструйте файли Atiadlxx.dll вручну

Залежність генерується в разі, коли програма використовує DLL-функцію в іншій DLL і виникають проблеми, якщо DLL пошкоджена. Ми можемо виправити це використовуючи параметр "Повторна реєстрація". Для цього виконайте такі дії:

 • Запустіть командний рядок від імені адміністратора.

CMD з правами адміністратора


 • Введіть  regsvr32 / u atiadlxx.dll  для скасування реєстрації та натисніть Enter.
 • Введіть  regsvr32 / i atiadlxx.dll для нової реєстрації, натисніть Enter.
 • Перезапустіть програмне забезпечення або перезавантажте комп'ютер і переконайтеся, чи усунуто помилка.

реєстрація Atiadlxx.dll файлу

2. Використовуйте засіб перевірки системних файлів

Операційна система Windows 10 має за замовчуванням утиліту для сканування і заміни пошкоджених файлів на комп'ютері. Більш того, якщо виявлено "захищений файл", ця функція відновить його з кеша, щоб система могла працювати належним чином. Ви можете виконати наступні кроки, щоб виконати це.

 • Відкрийте командний рядок від імені адміністратора. Можете подивитися вище як запустити.
 • Введіть наступну команду   sfc / scannow.
 • Ваші системні файли будуть ретельно перевірені за допомогою System File Checker. Цей процес займе більш тривалий період часу. Після зробленого процесу перезавантажте систему. Також можете скористатися повним керівництвом по відновленню системних файлів.

Перевірка і відновлення файлів

3. Сканування на наявність вірусів 

Зараження системи Windows 10 шкідливими програмами, є однією з найбільш неприємних причин помилок Aviadlxx.dll. Загрози потрапляють в комп'ютерну систему і змінюють настройки і ушкоджують файли. Тому необхідно перевірити системи на віруси. Розглянемо тут три варіанти.

 1. Скористайтеся популярними сканерами.
 2. Завантажитеся в безпечному режимі і запустіть рідний антивірус захисник windows defender.
 3. Можете не завантажуватися в безпечному режимі і запустити "Розширену перевірку автономного захисника windows".

Перезавантажте систему windows 10 і перевірте, виправлена ​​помилка Atiadlxx.dll.

Розширена перевірка автономного захисника windows

4. Відновлення пошкодженого реєстру Windows

Редактор реєстру зазвичай накопичує всю інформацію, включаючи конфігурацію програмного забезпечення. Зіпсований реєстр є однією з можливих причин помилки Atiadlxx.dll в Windows 10. Це може статися через атаки шкідливого ПЗ або установки і видалення програмного забезпечення.

Важливо:  Перед початком роботи з редактором реєстру, створіть обов'язково точку відновлення системи.

 • Скористайтеся програмами для очищення реєстру від сміття. Рекомендую Reg Organizer, CCleaner.