Помилка 0x8024a223 в центрі оновлення Windows 10

При спробі оновлення вашого ПК з системою Windows 10 ви можете зіткнутися з багатьма помилками. Код помилки 0x8024a223 з'являється в центрі оновлення Windows 10. У Windows 10 купа нових помилок і складніше відразу зрозуміти в чому справжня проблема. Давайте розберемо методи, які допоможуть виправити помилку 0x8024a223 в Windows 10.

Як виправити помилку поновлення 0x8024a223 в Windows 10

1. Запустити засіб усунення неполадок Windows Update

Найбільш перевіреним способом усунення такої проблеми є запуск кошти усунення неполадок Windows Update. Тим не менше, немає гарантії, але пробуємо.

 1. Ви можете завантажити спеціальну утиліту від microsoft щодо усунення несправностей в "Центрі оновлень Windows".
 2. Або відкрити " Параметри "> " Оновлення і безпеку "> " Усунення неполадок "> праворуч вибрати " Центр оновлення Windows " і запустити.

Пошук та усунення несправностей служби Windows Update 10

3. Перейменування папки Software Distribution

Крок 1 . Папка SoftwareDistribution - це базовий компонент Windows, в якому зберігаються важливі дані, пов'язані з оновленням. Більшість помилок при оновленні пов'язані саме з цією папкою. Вона може бути пошкоджена. Раніше я рекомендував видаляти всі дані в цій папці  C: \ Windows \ SoftwareDistribution. Але замість видалення ми просто перейменуємо її. Windows запрограмована на автоматичне створення нового каталогу з тим же ім'ям. Це повинно виправити помилку 0x8024a223 в центрі оновлення Windows, так як нова створена папка буде пошкоджена.

 • Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть команди. Це ми зупинимо служби оновлення, щоб нам система дозволила перейменувати папку:
 1. net stop wuauserv
 2. net stop bits
 • Тепер введіть команду, щоб перейменувати папку SoftwareDistribution:
 1. rename %windir%\SoftwareDistribution SoftwareDistribution.bak
 • Тепер включите служби, які ви відключили раніше:
 1. net start wuauserv
 2. net start bits

Перейменування папки Software Distribution через CMD

Крок 2 . Закінчивши, перезавантажте комп'ютер і перевірте, чи не вирішена проблема. Також можете перейти по шляху   C: \ Windows  знайдіть папку, яку ми перейменували в  SoftwareDistribution.bak і видаліть її, тому що особисто у мене вона зайняла 2 Гб простору. На скрині нижче видно, що нова папка SoftwareDistribution створена автоматично. Видаляйте ту, в якій на кінці розширення .bak .

видалити папку SoftwareDistribution bak

4. Тимчасове відключення антивіруса і брандмауера

Крок 1 . Іноді брандмауер і додаткове програмне забезпечення безпеки (антивірус) можуть бути перешкодою в оновленнях Windows. Вимкніть їх на час і перевірте помилку.

 • Наберіть в пошуку пуску " Панель управління " і запустіть її. Далі " Система і безпека "> " Брандмауер захисника Windows " і праворуч натисніть на " Включення і відключення брандмауера Захисника Windows ".
 • У новому вікні Вимкніть точками брандмауер всюди (поставити на червоне значення).

Включення і вимикання брандмауера Windows

Крок 2 . Тепер вимкніть сторонній антивірусний продукт і перевірте чи усунуто помилка 0x8024a223 в центрі поновлення. Швидким рішенням для відключення є:

 • Клацніть правою кнопкою миші по значку антивірусу в треї і виберіть функцію "відключити на час".

5. Очищення жорсткого диска

Деякі з помилок поновлення з'являються через недостатнє простору на ПК або ноутбуці. У таких випадках звільнення місця на вашому локальному диску може допомогти.

 • Дотримуйтесь цього керівництву по звільнення і очищення диска від сміття.

6. Скинути папку Catroot2

Крок 1 . Якщо ви ще потієте над помилкою 0x8024a223, то спробуйте скинути папку Catroot2 і потім спробувати встановити її знову.

 • Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть наступні команди:
 1. net stop cryptsvc
 2. md %systemroot%\system32\catroot2.bak
 3. xcopy %systemroot%\system32\catroot2 %systemroot%\system32\catroot2.bak /s

Перейменувати каталог Catroot2 через CMD

Крок 2 . Тепер перейдіть по шляху  C: \ Windows \ System32 \ catroot2 і видаліть весь вміст в цій папці.

Видалити вміст папки Catroot2

Крок 3 . Запустіть назад командний рядок з правами адміністратора і введіть команду, щоб запустити назад службу, яку ми вище зупинили.

 1. net start cryptsvc

Перезавантажте комп'ютер, і Помилка оновлення Windows 0x8024a223 не повинна з'являтися. Далі можете перейти по шляху  C: \ Windows \ System32 і видалити зайву папку  catroot2.bak , яку ми перейменували.

7. Перезапуск служби поновлення

 • Натисніть кнопок Win + R і введіть  services.msc , щоб відкрити служби Windows. Далі знайдіть в писку справа службу " Центр оновлення Windows ", натисніть на неї правою кнопкою миші і виберіть " Запустити знову ". Перезавантажте комп'ютер і спробуйте знову встановити оновлення Windows.

Перезапустити службу оновлення Windows