Як перевстановити windows 10 Без втрати ліцензії

Windows 10 - це мабуть найкраща версія від microsoft, але ця не означає, що в ній все в порядку і з плином часу вона не стане працювати повільніше. Будь-яка версія Windows, з часом починає повільно працювати через низку причин. Можна пробувати прискорити роботу Windows 10, але краще вважається, перевстановити Windows 10.

Багато користувачів, які перейшли на Windows 10 з windows 7 або Windows 8.1 за допомогою безкоштовного апгрейда, часто запитують, як перевстановити windows 10 без втрати ліцензії? Або активувати Windows 10 після переустановлення? Компанія Microsoft дала зрозуміти, що можна перевстановити Windows 10 і активувати ліцензійний ключ, після переустановлення без будь-яких проблем на тому ж комп'ютері, без внесення істотних змін обладнання.

Зв'язати ліцензію Windows 10 з обліковим записом Microsoft

Створіть обліковий запис Microsoft, яка позбавить вас, від безлічі проблем з активацією після чистої установки Windows 10. Якщо у вас вже стоїть ліцензія на вашому комп'ютері і ви під локальної обліковим записом, то це все можна пов'язати в один акаунт. Обліковий запис Microsoft буде зберігати у себе цифровий підпис вашого ліцензійного ключа, що допоможе перевстановити Windows 10 без втрати ліцензійного ключа. Коли ви повторно заново чисто windows 10, то просто перейдіть в налаштування облікових записів і увійдіть в свій аккаунт.

Додати учетку Майкрософт з локльной

Пошук та усунення несправностей активації ліцензії Windows 10 після зміни обладнання

Якщо у вас з будь-яких причин зламалася та чи інша деталь на комп'ютері. Наприклад ви вирішили замінити материнську плату або поміняти старий HDD на SSD, то активувати Windows 10 буває проблематично. Ліцензія прив'язується до обладнання комп'ютера, а створена запис microsoft може легко спростити активацію ліцензії після зміни обладнання на компі, але як правило нічого не буває бездоганно і скрізь є свої косяки.

  • Перейдіть Параметри > Оновлення та безпеку > Активація та усунення несправностей .

Перед тим, як змінити обладнання, ви повинні створити або зареєструвати вашу ліцензійну Windows 10 в облікового запису майкрософт, просто створивши її.

Пошук та усунення несправностей активації Windows 10 після зміни обладнання

Як видалити ліцензійний ключ в Windows 10

Багатьом напевно по всяких причин потрібно видалити ключ активації windows. Одна з найбільш поширених причин - це ввести свій ліцензійний ключ на іншому комп'ютері, на якому вже стоїть свій ключ або ви просто захотіли продати ваш комп'ютер.

Відкрийте командний рядок написавши в пошуку, близько пуску CMD і правою кнопкою миші Запустити від імені адміністратора. Для видалення ключа активації Windows 10 введіть наступні команди:

  • Видалити ключ  slmgr / upk
  • Видалити запис про ключі з реєстру  slmgr / cpky

Видалення ключа Windows 10