Кращий емулятор Android на ПК для Windows 10

Ви чули про телефонах Android, але чи знаєте ви, що можете встановити всю операційну систему Android прямо на свій комп'ютер? Можливо, у вас є iPhone і ви хочете протестувати платформу Android або ви входите в розробку Android і потребуєте середовищі для тестування програми. Можливо, ви хочете налаштувати користувальницький інтерфейс телефону Android, але не хочете ризикувати своїм телефоном або просто встановити андройд на комп'ютер для того, щоб дитина пограв в ігри, яких там багато. Незалежно від причини, емулятори Android можуть бути корисним інструментом для роботи на будь-якому ПК з Windows 10.

Операційні системи, такі як Windows, не перестають мене дивувати. Ви можете не тільки користуватися всіма перевагами своєї локальної ОС, але і завантажувати і запускати абсолютно різні операційні системи на вашому ПК! Незалежно від того, чи є ви мобільним гравцем або розробником, які шукають середу тестування, спробуйте ці емулятори Android.

Що робить хорошим емулятор Android?

  1. Існує безліч фантастичних Android-емуляторів, доступних безкоштовно! Однак існують відмінності між хорошим і поганим емулятором Android. В першу чергу - це стабільність: якщо емулятор будь-якого типу зупиняється, лагает або зависає, то варто задуматися про зміну.
  2. Потім вам потрібно переглянути список функцій. Наприклад, деякі емулятори можуть дозволяти сторонні контролери. Інші не так функціональні. Однак майте на увазі: немає сенсу завантажувати велику програму (емулятор), якщо ви не будете використовувати більшість її функцій.
  3. Інші функції, такі як можливості root і стороння установка APK, також можуть не підтримуватися вашим емулятором. Перед завантаженням подивіться сторінку специфікації емулятора на веб-сайті, щоб переконатися, що вона відповідає вашим потребам.

Примітка: Всі ці емулятори функціональні і регулярно оновлюються, загальна продуктивність буде залежати від апаратного забезпечення вашого Комп'ютера. Крім того, більш швидкі Android-емулятори зазвичай досягають своєї швидкості, скорочуючи можливості. Пам'ятайте про це при виборі емулятора, який підходить вам.

1. BlueStacks

BlueStacks - найбільш використовуваний Android-емулятор для Windows 10, і не дарма. Завдяки своїй установці і інтерфейсу BlueStacks швидко і легко використовувати. Просто встановіть його на свій комп'ютер, як і будь-яке інше програмне забезпечення, а BlueStacks надасть вам повну середу Android на вашому ПК. BlueStacks орієнтована на мобільних геймерів більше, ніж на розробників. Проте, це дозволить вам вільно грати і експериментувати в стабільній і всеосяжної середовищі Android.

Завантажити BlueStacks російською безкоштовно з офіційного сайту

2. Nox

Nox - широко відомий Android-емулятор для Windows 10. По-перше, вам буде важко знайти більш стабільний емулятор на ринку. Ви можете вказати розмір процесора і оперативної пам'яті вашого емулятора. Незалежно від того, тестируете ви додаток або займаєтеся мобільними іграми, Nox обов'язково підійде. Він також оснащений встановленим Root доступом. Просто включите root в свої системні настройки і завантажте свої улюблені програми для моддінгу та налаштування.

Android емулятор NOX

Завантажити NOX російською безкоштовно з офіційного сайту

3. Remix OS Player

Remix OS Player - ще один емулятор для ігор, який робить саме те, для чого і призначений. Він безкоштовний, легко завантажується, простий в установці і створюється з використанням дуже популярною ОС Remix. Це ОС в одній програмі. Remix OS Player дозволяє користувачам одночасно грати в кілька ігор і працює швидко. Використовуючи новітню технологію Android Studio, ви можете бути впевнені, що Remix OS Player буде працювати без проблем разом з існуючою ОС.

Примітка: На жаль RemixOS припинило офіційне існування. Можете пошукати в вільному доступі не офіційні дистрибутиви.

4. MEmu

Ще один безкоштовний варіант, MEmu - відмінний вибір, якщо ви шукаєте емулятор Android. Часом не тільки простий процес установки, але і безліч функцій, які користувачі хотіли б бачити на інших емуляторах. Найбільш переконливою з функції, є відображення клавіатури. MEmu підтримує установку APK з одним клацанням миші, ви можете встановити будь-який APK, присутній на вашій локальній машині. Можете грати в ігри Android з дозволом до 4K, змінити використання ОЗУ і ЦП, Ви можете робити все це і багато іншого за допомогою MEmu.

Емулятор Android MEmu

Завантажити MEmu з офіційного сайту

5. Genymotion

У той час як більшість цих емуляторів призначені для ігор, Genymotion призначений для тестування. Genymotion - це фантастичний і швидкий емулятор Android, який дозволяє розробникам тестувати своє Android-додаток з різними версіями Android. Genymotion працює з VirtualBox, тому вам потрібно буде встановити його, перш ніж ви зможете використовувати Genymotion. Основна риса Genymotion полягає не тільки в тому, що ви можете використовувати її в якості емулятора Android. Ви також можете налаштувати Genymotion з Android Studio. За замовчуванням він оснащений великою кількістю функцій, ніж ви можете розраховувати. Якщо ви розробник Android, Ви не пошкодуєте про покупку Genymotion.

Завантажити Genymotion з офіційного сайту