Система не виявила steam_api.dll

Steam_api.dll (Steam Client API) є частиною програми Steam Client, розробленої Valve Corporation. Деяким ігор цей файл може знадобитися для правильної роботи. Якщо відсутня steam_api.dll, при кожному запуску гри можуть виникати різні види помилок як система не виявила steam_api.dllsteam_api.dll відсутня на комп'ютері або точка входу не знайдено . Давайте розберемо, що робити і як виправити помилку файлу steam_api.dll при запуску ігор в Steam.

Система не виявила steam_api.dll

1. Антивірус

У більшості випадків помилка з'являється у користувачів, які використовують піратські версії ігор. Антивірус при установці таких ігор блокує файл steam_api.dll, так як він змінений, щоб обманювати перевірку ліцензії при з'єднанні Steam клієнта з серверами.

  1. Вимкніть антивірус і встановіть гру заново.
  2. Перевірте файл steam_api.dll в карантині антивіруса.
  3. Додайте файл steam_api.dll в виключення антивіруса.

2. Запуск Steam і установка гри від імені адміна

З різних причин у деяких користувачів можуть бути налаштовані неправильно облікові записи, і запуск від імені адміністратора виправляє цю проблему.

  1. Якщо помилка steam_api.dll з'являється при запуску клієнта Steam, то натисніть по Steam правою кнопкою миші і виберіть "Запуск від імені адміністратора".
  2. Встановіть гру від імені адміністратора, натиснувши по ".exe" файлу правою кнопкою миші.

запустити Steam від імені адміна

3. Перевірка бібліотек Steam і файлів гри

Крок 1 . Запустіть Steam, в бібліотеці знайдіть гру, яка видає помилку steam_api.dll при запуску і натисніть по ній правою кнопкою миші, після чого, виберіть " Властивості ". У новому вікні перейдіть у вкладку " Локальні файли " і натисніть на " Перевірити цілісність файлів гри ". Таким чином, відсутні файли будуть Завантажено з серверів.

ПЕРЕВІРКА ЦІЛІСНОСТІ Фото ІГРИ в Steam

Крок 2 . Далі натисніть в лівому верхньому кутку на вкладку " Steam "> " Налаштування "> " Завантаження "> " Папки бібліотек Steam ". У новому вікні натисніть на шлях установки STEAM і виберіть " Відновити папку бібліотек ". Після закінчення процесу перезапустіть клієнт і помилка повинна зникнути.

Відновити папку бібліотеки

4. Куди кидати і де скачати steam_api.dll

Не рекомендую завантажувати з інтернету файл steam_api.dll, так як велика ймовірність, що він заражений. Замість цього, ви його можете взяти на іншому ПК, попросити друга, щоб скинув цей файл, або пошукати його в іншій теці у себе в системі.

Файл може знаходиться як в системі Windows, так і в директорії з грою.

  • C: \ Windows \ System32
  • C: \ Windows \ SysWOW64
  • Папка з грою E: \ STEAM \ steamapps \ common \ SMITE \ Binaries \ Win64
  • Корінь папки з грою E: \ STEAM \ steamapps \ common \ SMITE \

Коли ви закинули до себе файл steam_api.dll на комп'ютер, то іноді його потрібно зареєструвати в системі Windows. Натисніть кнопок Win + R і введіть regsvr32 steam_api.dll і regsvr steam_api.dll.

реєстрація файлу steam_api.dll