Як видалити NVIDIA GeForce Experience в Windows 10

GeForce Experience - спеціально розроблене додатки для відеокарт NVIDIA GeForce і призначене здебільшого для геймерів, щоб забезпечити найкращу продуктивність в іграх, записувати ігри з екрану і автоматично перевіряти останні версії драйвера для відеокарти. Насправді все буває інакше, багатьом не подобається ця програма, тому що GeForce Experience може вантажити сильно пам'ять або процесор. У ній доступні настройки оптимізації ігор, щоб підвищити FPS, але виставивши такі параметри, вони використовуються для всіх ігор. Велике кількості користувачів повідомляють, що через цієї програми знижується FPS, і постає питання, як повністю видалити GeForce Experience в Windows 10.

Як видалити GeForce Experience

Крок 1 . Натисніть кнопок на клавіатурі Win + R і введіть appwiz.cpl , щоб відкрити видалення програм.

appwiz cpl Швидкий вхід в видалення програм

Крок 2 . Знайдіть в писку NVIDIA GeForce Experience і натисніть зверху " Видалити / Змінити ", після чого буде запущений майстер по видаленню.

видалити GeForce Experience в Windows 10

Примітка : Ви повинні розуміти, що додаток GeForce Experience автоматично сама перевіряє наявність свіжих драйверів для відеокарти. Після видалення програми, не забувайте перевіряти драйвера для своєї відеокарти на офіційному сайті Nvidia, хоча б раз на місяць.