Як назавжди видалити акаунт Twitter

Якщо ви втомилися від мікроблога, то ви можете повністю видалити акаунт Твіттер, але перш ніж це зробити, Ви повинні знати деякі моменти перед видаленням. Як тільки ви підтвердите видалення, ваші дані як твіти, вибраного, передплатники, медіа та багато іншого, будуть видалені назавжди. Також, Twitter дозволяє будь-якому зареєструвати новий обліковий запис, використовуючи ваше колишнє ім'я користувача. Гарна новина полягає в тому, що якщо ви видалите свій обліковий запис Twitter і зміните свою думку протягом 30 днів, ви можете знову активувати свій обліковий запис і повернути все назад до свого попереднього стану. Давайте розберемо, як назавжди видалити акаунт в Твіттер через телефон Android, IOS або через комп'ютер за допомогою браузера.

Як видалити акаунт в Твіттері назавжди через телефон або ПК

  1. Виберіть " Налаштування конфіденційності "> " Рахунок "> " Відключити свого облікового запису "> в самому низу " Відключити ".
  2. Далі потрібно буде ввести пароль, щоб підтвердити особистість, і аккаунт Twitter буде відключений протягом 30 днів, після цього періоду він піти автоматично повністю і назавжди.

Налагодження та конфіденційність