Виправити помилку 0x8007042B поновлення Windows 10

При спробі оновити Windows 10 ви можете отримати помилку 0x8007042B. Цей код помилки може виникнути при оновленні функцій, будь-якого патча або коли ви використовуєте спеціальну утиліту від Microsot по оновленню Update Assistant. Давайте розберемо, як виправити код помилки 0x8007042B в Windows 10.

1. Запуск інструментів по відновленню Windows 10

У Windows є команди (SFC і DISM), які автоматично виправлять пошкоджені системні файли. Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть команди по черзі, чекаючи закінчення процесу після кожної:

  1. sfc /scannow
  2. DISM /ONLINE /CLEANUP-IMAGE /RESTOREHEALTH

Перезавантажте ПК і спробуйте оновитися.

Перевірка і відновлення файлів

2. Запустити знову BITS

Натисніть кнопок на клавіатурі Win + R і введіть services.msc , щоб відкрити служби. У списку знайдіть службу " Фонова інтелектуальна служба передачі (BITS) ". і перезапустіть її. Натисніть стоп, потім запуск.

Запуск служби BITS windows 10

3. Завантажте оновлення вручну

Якщо вище способи не допомогли, то можна встановити патч поновлення вручну. У Microsoft є спеціальний сайт, де розташовані окремі патчі оновлення. Ви повинні визначити в якому KB ... у вас помилка. Зверніться нижче до керівництва:

  • Як встановити будь-які оновлення Windows вручну

4. Вимкніть сторонній антивірус

Якщо ви використовуєте Windows 10, то не потребує сторонньому антивірусі, так система маємо вбудований хороший антивірус, який відмінно поєднується разом з UAC і SmartScreen. Сторонні антивіруси і брандмауери можуть блокувати вам з'єднання і відповідно буде помилка 0x8007042B. Видаліть столронній антивірус і перевірте, чи вирішено проблему.