Виправити помилку 0x00000016 Синій Екран в Windows 10

Якщо ви є геймерів, то ви максимально використовуєте ресурси ПК. При цьому ви можете зіткнутися з помилками BDOS (синього екрану). Розберемо одну помилку, яка відноситься до драйверу відеокарти, і видає код  0x00000016 . Код помилки може застосовуватися для двох типів перевірок помилок. Це  CID HANDLE CREATION та VIDEO TDR ERROR.

Помилка 0x00000016 на Синьому Екрані в Windows 10

Завжди рекомендую створити точку відновлення системи, щоб ви могли просто повернутися до попереднього стабільного стану вашого комп'ютера, якщо виникне така необхідність. Створили? Давайте тепер розглянемо пару рекомендацій, щоб вирішити проблему 0x00000016.

1. Переустановити драйвери Відкрите

Існує велика ймовірність того, що графічні драйвери, встановлені на вашому комп'ютері, не сумісні з Windows 10 або зіткнулися з деякою несправністю. Ви можете оновити драйвер відеокарти через диспетчер пристроїв або офіційного веб-сайту постачальника.

  • Як оновити драйвер.

2. Переустановити гру

Ви можете спробувати перевстановити ту гру, яка видає вам помилку. Для цього вам потрібно буде видалити гру, а потім знову запустити установку.

3. Вимкніть функцію сну вашого монітора

Іноді функція "сплячого режиму" може також викликати помилку синього екрану. Коли драйвери графічної карти використовуються в фоновому режимі, дисплей переходить в режим сну, а потім, коли він пробуджується, він може викликати BSOD. Щоб запобігти цьому, ви можете спробувати запобігти переходу комп'ютера в сплячий режим.

  • Відкрийте "Панель управління"> "Обладнання і звук"> "Електроживлення"> "Налаштування переходу в сплячий режим"> "Змінити додаткові настройки живлення"> і в графі "жорсткий диск" поставте стан 0 хвилин , натисніть застосувати.

Відключити жорсткий диск від сплячого режиму

4. Інші виправлення

  1. Переконайтеся, що ваш комп'ютер отримує достатню потужність від основного харчування.
  2.  Перевірити, перегрівається чи ваш комп'ютер, тому що перегрів може стати основним чинником, що викликає помилки апаратних компонентів.
  3. Якщо ви розігнали свій процесор або графічний процесор, ви повинні просто спробувати скасувати ці дії і повернути все назад за замовчуванням.
  4. У вас може бути просто слабкий ПК, який при великому навантаженні сучасних ігор, буде видавати синій екран.