Як встановити тему в windows 10 з магазину

Якщо ви хочете встановити тему в windows 10 з магазину, то потрібно просто завантажити їх з windows store. Знайти теми в магазині не дуже просто, але вони доступні через посилання в налаштуваннях програми. Коли ви перейдете по посиланню ви можете вибрати багато якісних і перевірених часом в магазині windows store.

Тема робочого столу-включає в себе налаштування для фонового зображення, панель завдань, панель кольору, а також системні звуки і покажчики миші. Вам не доведеться шукати теми з автоматичною установкою в інтернеті, адже в windows 10 ця процедура робиться через магазин, який в свою чергу перевіряє всі файли, ігри та програми на безпеку.

Як встановити тему в windows 10 з магазину

Щоб завантажити і встановити тему в windows 10 з магазину, потрібно натиснути Параметри > Персоналізація > Теми  і праворуч вибрати>  Інші теми в Магазині .

Встановити теми в windows 10

Далі вас перекине в windows store магазин. Виберіть там собі вподобану тему і встановіть її. Для того щоб скачувати з магазину виндовс теми, потрібно бути авторизованим під обліковим записом microsoft. (Створити обліковий запис на сайті майкрасфот).

Теми в windows store

Після скачування декількох або однієї тим, потрібно зробити наступні кроки. Відкрийте Параметри > Персоналізація > Теми і встановіть тему яку завантажили.

Якщо ви зміните налаштування в темі windows, то не забудьте натиснути Зберегти тему.

Вибір тем в windows 10


Дивіться ще: 

  • Живі відео шпалери для windows 10 на робочий стіл
  • Як завантажити фотографії в Інстаграм з комп'ютера
  • Перевірка оперативної пам'яті RAM на працездатність в windows 10
  • Як налаштувати і включити Віддалений Робочий Стіл в Windows 10
  • Як завантажити windows 10, 8, 7 офіційно з сайту microsoft