Sandbox Windows 10 - Як включити і відключити пісочницю

Windows Sandbox - це нова функція в Windows 10, яка допомагає користувачам запускати ненадійні додатки в віртуальному середовищі. Ця функція дозволяє безпечно запускати невідомі додатки в ізоляції. Програма, що працює в "пісочниці Windows", жодним чином не може вплинути на хост або операційну систему Windows і дані. Коли ви закриваєте Пісочницю, Windows 10 автоматично видаляє додаток і його дані з вашого ПК. Пісочниця Windows - це як запуск інший копії Windows 10 на віртуальній машині вашого ПК з Windows 10. Але єдина відмінність полягає в тому, що функція вбудована в Windows 10, і зміни не зберігаються при виході з пісочниці. Ця функція в даний час доступна лише у випусках Pro і Enterprise Windows 10. При налаштуваннях за замовчуванням функція Windows Sandbox відключена.Якщо ви хочете включити пісочницю Windows, або відключити, після деякого використання, ви можете зробити це в розділі "Компоненти Windows".

Функція Windows Sandbox присутній в 18305 (версія 1903) і більш пізніх збірках тільки для Windows 10. Потрібно як мінімум 4 ГБ оперативної пам'яті, 1 ГБ вільного дискового простору і можливості віртуалізації, включені в BIOS.

Включити віртуалізації в BIOS

По-перше, вам потрібно переконатися, що віртуалізація включена. Для цього відкрийте диспетчер задач натиснувши поєднання клавіш Ctrl + Shift + Esc. Далі перейдіть у вкладку "Продуктивність", і знизу в графі " Віртуалізація ", має стояти Включено .

Перевірити чи включена віртуалізація


Якщо у вас віртуалізація відключена, то заходимо в BIOS і включаємо її. У моєму випадку я зайшов в БІОС і перейшов за параметрами  Advanced > CPU Configuration > Intel Virtualization Technology і Enabled (Включено).

Включити віртуалізацію в BIOS

Включити або відключити пісочницю Windows 10

Натисніть кнопок Win + R і введіть  Appwiz.cpl , щоб відкрити програми і компоненти. Далі зліва натисніть на " Включення або відключення компонентів Windows ".

компоненти iTunes


Тут шукайте запис Пісочниця Windows . Щоб активувати цю функцію "Пісочниця", виберіть "Пісочниця Windows" і натисніть кнопку "OK". Якщо буде потрібно, перезавантажте комп'ютер. Щоб відключити пісочницю, зніміть прапорець поруч з нею і натисніть кнопку OK.

Включити Windows sandbox