На комп'ютері недостатньо пам'яті - Що робити?

Коли на комп'ютері або ноутбуці під керуванням системи Windopws 10 відкрито багато програм, або ви намагаєтеся виконати ресурсоємних операцію, якої потрібно величезних ресурсів комп'ютера, то можете отримати попередження " На комп'ютері недостатньо пам'яті " або " Недостатньо пам'яті для завершення операції ". Початківці користувачі думають, що потрібно звільнити місце на диску для усунення даної проблеми, але це не так, і проблема в віртуальної пам'яті (RAM).

На комп'ютері недостатньо пам'яті для завершення операції

Недостатньо пам'яті для завершення операції

Якщо ви зіткнулися з помилкою " На комп'ютері недостатньо пам'яті для завершення операції ", то першу чергу закрийте всі відкриті програми та ігри, після чого перезавантажте комп'ютер. Це пов'язано з тим, що дуже багато запущено процесів, яким не вистачає пам'яті. Якщо помилка з'являється знову, то можна спробувати збільшити віртуальний обьем пам'яті. Для цього натисніть поєднання клавіш Win + R і введіть sysdm.cpl , щоб відкрити властивості системи.

  1. Перейдіть у вкладку " Додатково " і нижче натисніть на " Параметри ... ".
  2. Перейдіть на вкладку " Додатково " і натисніть нижче на кнопку " Змінити ... ".
  3. Приберіть галочку " Автоматично вибирати обсяг файлу підкачки " і встановіть значення на " Вказати розмір ".
  4. Знайдіть нижче графу " Рекомендується " і введіть це значення вище для вихідного і максимального розміру.

Якщо помилка буде з'являтися, то варто задуматися про покупку додаткової планки RAM. Ви також можете задати значення 4000 і перевірити.

задати віртуальну RAM по рекомендованим значенням