Як перевірити, чи правильно працює ваш процесор Intel

Хочете знати, чи правильно працює ваш процесор Intel? Хотіли знати, чи є процесор Intel, який ви купили у менш відомого джерела, справжнім чи ні? Може хочете дізнатися про функції, які підтримуються вашим процесором Intel? Давайте розберемо це все за допомогою офіційно інструменту Intel Processor Diagnostic Tool для діагностики процесорів для Windows. Тест завантаження процесора є одним з важливих тестів, проведених цим програмним забезпеченням. Утиліта CPULoad перевіряє процесор, чи може процесор витримувати 100-відсоткове навантаження. На вкладці CPU Features ви можете знайти все підтримувані функції вашого процесора Intel.

Intel Processor Diagnostic Tool для Windows 10

Intel Processor Diagnostic Tool - безкоштовна програма, розроблена корпорацією Intel. Може тестувати тільки процесори, розроблені Intel, і не може тестувати інші процесори. За допомогою Intel Processor Diagnostic Tool ви можете перевірити, чи правильно працює процесор Intel вашого ПК. Програмне забезпечення просте у використанні. Програма виконує серію тестів, в тому числі справжність Intel, фірмову рядок, кеш, MMXSSE, IMC, GPUStressW, завантаження процесора, частоту процесора, PCH, SPBC, і показує результати тесту. Також запускає моніторинг температури, щоб перевірити, чи не перегрівається чи процесор. Інструмент також показує мінімальну і максимальну температуру, зареєстровану під час цих випробувань.

Intel Processor Diagnostic Tool

Завантажити Intel Processor Diagnostic Tool для Windows

Перейдіть на офіційний сайт Intel і завантажте програму Processor Diagnostic Tool. Відкрийте диспетчер задач, щоб дізнатися маркування вашого Intel процесора і виберіть його зі списку для завантаження.

Завантажити Intel Processor Diagnostic Tool