Чи не працює і не запускається Калькулятор в Windows 10

Калькулятор в Windows 10 може не працювати після чищення реєстру сторонніми програмами або через проблеми облікового запису, коли вона конфліктує з UAC, який обмежує використання програмного продукту для безпеки ОС. У деяких випадках, після поновлення Windows 10, калькулятор може відкриватися, але потім зависає, або швидко закривається. У цій інструкції про те, як виправити і що робити, коли калькулятор в Windows 10 не працює і не запускається.

Чому не запускається і не працює Калькулятор в Windows 10?

Спосіб 1 . В першу чергу перевіримо системні файли, які можуть бути відсутніми або бути пошкодженими. Це відмінний спосіб, якщо калькулятор перестав працювати після чищення реєстру або перестав запускатися після приходу чергового оновлення Windows 10. Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть дві команди по черзі:

  • sfc /scannow
  • DISM /ONLINE /CLEANUP-IMAGE /RESTOREHEALTH

Перезавантажте ПК, після закінчення процесу.

Перевірка і відновлення файлів

Спосіб 2 . Відкрийте " Параметри "> " Додатки "> " Програми та можливості "> справа в списку знайдіть калькулятор, виділіть його одним натисканням, і знизу натисніть на " Додаткові параметри ". У новому коні натисніть " Завершити ", після чого " Скидання ".

додаткові параметри калькулятор


Якщо після скидання, калькулятор не працює, то натисніть " Видалити ".

Калькулятор Скидання, видалити, завершити процеси


Далі відкрийте Microsoft Store (магазин Windows) і скачайте калькулятор заново.

Для швидкого знаходження, напишіть в пошуку слово "калькулятор".

скачати калькулятор для Windows 10