A JavaScript error occurred in the main process: Discord, Faceit, Skype

При запуску програм як Discord , Skype або Faceit може з'явиться повідомлення про помилку " A JavaScript error occurred in the main process " в Windows 10 / 8.1 / 7. У більшості випадках помилка може виникати через пошкодження самої програми, відключена служба Audio Video Experience або коли програма запускається з правами адміністратора.

A JavaScript error occurred in the main process

Видалення параметрів для Discord, Skype або Faceit

Discord або Faceit

Крок 1 . Відкрийте диспетчер задач натиснувши поєднання кнопок Ctrl + Shift + Esc . Знайдіть в писку програму, яка видає помилку " A JavaScript error occurred in the main process ", виділіть її та нижче натисніть на " Зняти завдання ", щоб завершити процес даної програми.

диспетчер задач diskort

Крок 2 . Натисніть кнопок Win + R і введіть % appdata% , щоб швидко відкрити розташування тимчасових файлів програм. Знайдіть папку з ім'ям програми, в даному випадку diskort, і видаліть її.

видалити папку в Roaming

Крок 3 . Натисніть знову Win + R і введіть % localappdata% , знайдіть папку з ім'ям програми, яка видає помилку JavaScript і видаліть її. Зверніть увагу, що папка Diskort називається в точності, на відміну від Faceit , де є на кінці app .

папки в Local

Skype

У програмі скайп теж може виникнути помилка " A JavaScript error occurred in the main process ". Це пов'язано з тим, що потрібен Internet Explorer 11, а в Windows 7 його немає, там остання версія 8. Деякі користувачі намагаються видалити цей браузер навіть в Windows 10 не розуміючи того, що це не зовсім браузер, і він відповідає за роботу деяких системних функцій. Ви повинні виконати наступні дії:

  1. Завантажити останню версію Skype з офіційного сайту.
  2. Встановити Internet Explorer 11 з офіційного сайту.
  3. Якщо ви оновили Internet Explorer з 8 до останньої версії, то його потрібно скинути. Натисніть кнопок Win + R і введіть inetcpl.cpl , щоб швидко відкрити властивості інтернету. Перейдіть у вкладку " Додатково " і " Скидання ... ". (рис. 1).
  4. Перейдіть у вкладку "Безпека" та натисніть " Інший ... ". У списку знайдіть " Активні сценарії " і Включити. (рис. 2).

Скидання параметрів інтернету

включити сценарії

Служба Quality Windows Audio Video Experience

Зміна типу запуску служби якості Quality Windows Audio Video Experience з "Вручну" на "Автоматично" дозволяє усунути помилку JavaScript для багатьох користувачів.

Натисніть Win + R і введіть services.msc , щоб швидко відкрити служби. У списку служб знайдіть Quality Windows Audio Video Experience і клацніть по ній два рази, щоб відкрити властивості. Натисніть " Зупинити ", якщо вона працює, далі виберіть тип запуску " Автоматично " і " Запустити ".

Quality Windows Audio Video Experience тип запуску авто

Запустіть програму без прав адміністратора

Знайдіть виконуваний файл програми, яка видає помилку " A JavaScript error occurred in the main process " і натисніть по ній правою кнопкою миші і виберіть "Властивості". Перейдіть у вкладку "Сумісність" і приберіть галочку " Запускати цю програму рот імені адміна ".

запустити Diskort без прав адміністратора

Перереєструйте DLL файл JavaScript

Реєстрація DLL файлу JavaScript за допомогою вбудованого Regsvr.exe може допомогти. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть:

  • regsvr32 jscript.dll

реєстрація DLL JavaScript