Код помилки 0x0001 і 0x0003 в NVIDIA GeForce Experience

GeForce Experience - це дуже корисна програма для ігор на графічних картах від NVIDIA. Деякі користувачі можуть зіткнутися з помилкою 0x0001 або 0x0003 при відкритті NVIDIA GeForce Experience. Помилка звучить наступним чином:

Виникла помилка. Спробуйте перезавантажити комп'ютер, потім запустіть GeForce Experience. Код помилки 0x0001 або 0x0003.

помилка 0x0001 0x0003 GeForce Experience

Як виправити код помилки 0x0001 або 0x0003 NVIDIA GeForce Experience

Давайте розглянемо деякі виправлення, щоб позбутися від цієї проблеми в Windows 10. Перш ніж почати, спробуйте перезавантажити комп'ютер, а потім запустіть GeForce Experience і подивіться, чи працює він. Також, якщо ви зазвичай створюєте точку відновлення системи, то ви можете відкотити систему назад в робочий стан.

1. Перевірити служби Nvidia

Натисніть комбінацію клавіш Win + R і введіть в діалогове вікно services.msc , щоб відкрити служби. Тепер зверніть увагу на наступні служби і переконайтеся, що їх типи запуску наступні:

  • NVIDIA Display Container LS - Автоматично
  • NVIDIA NetworkService Container - Ручний
  • NVIDIA LocalSystem Container - Автоматичний
  • NVIDIA Telemetry Container - Автоматично

Двічі клацніть по службі, щоб відкрити вікно властивостей. Якщо служба ще не запущена, просто виберіть " Запустити ". А краще натисніть на кожній "Зупинити", а потім "Запустити", таким чином вони перезапустити.

Запуск служби NVIDIA Telemetry Container


Якщо вище не спрацювало, то хочу звернути увагу на службу NVIDIA Telemetry Container . Натисніть по ній два рази, щоб відкрити властивості. Далі перейдіть у вкладку " Вхід в систему ", виберіть пункт " З системної обліковим записом " і поставте галочку навпроти " Дозволити взаємодію з робочим столом ". Перезавантажте ПК.

NVIDIA Telemetry Container вхід з сітемной обліковим записом

2. Оновлення драйвер відеокарти NVIDIA або перейдіть на бета-версію

Однією з основних завдань, яке ви повинні зробити, є оновлення драйверів відеокарти NVIDIA. Для цього вам просто потрібно зайти на їх сайт завантаження драйверів відеокарт і скачайте останню версію драйвера. Перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

Сайт завантаження драйверів Nvidia


Якщо ви хочете спробувати бета-версію, ви можете знайти її тут . Ви повинні розуміти, що бета-версія програмного забезпечення містить помилки і нестабільна, викликаючи ряд різних помилок, але в той же час буде містити деякі виправлення для деяких помилок в стабільному випуску.

3. Повне видалення і чиста установка

Ви можете використовувати програму для видалення драйвера відеокарти, яка повністю видаляє залишкові файли в системі. Після цього ви можете завантажити і встановити останню версію графічних драйверів NVIDIA. Зверніться до керівництва нижче, як:

  • Повністю видалити драйвера відеокарти Nvidia, AMD, Intel