ERR_BLOCKED_BY_CLIENT - Помилка в Chrome або Яндекс браузері

При спробі відкрити який-небудь сайт в браузері Chrome або Яндекс, ви можете зіткнутися з повідомленням про помилку " Сайт заблоковано. Розширення заблокувало відправку запитів на сервер. Вимкніть розширення. Код помилки ERR_BLOCKED_BY_CLIENT ". Помилка зустрічається в різних системах ОС як Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 або Chrome OS. Причиною помилки ERR BLOCKED BY CLIENT може бути застаріла Chrome OS, якщо ви використовуєте Chromebook. Також, якщо у вас більше 99 закладок в браузері, то диспетчер закладок може давати збій. Найбільш популярним винуватцем блокування потоку запитів, є розширення Adblock, Adblock Plus або uBlock.

ERR_BLOCKED_BY_CLIENT

Виправити помилку ERR_BLOCKED_BY_CLIENT в браузері

У цій інструкції про те, як виправити помилку ERR_BLOCKED_BY_CLIENT при відкритті сайту в веб-браузері Chrome або Яндекс. Дотримуйтесь нижче кроків послідовно, щоб максимально і поступово виявити винуватця даної помилки.

1. Режим інкогніто

Відкрийте браузер і натисніть поєднання клавіш Ctrl + Shift + N , щоб відкрити його в режимі інкогніто. Режим інкогніто виключає запуск встановлених розширень, тим самим ви зможете зрозуміти причину пов'язану з встановленими розширеннями в браузері. Відкрийте сайт в режимі інкогніто на якому у вас видається помилка, і перевірте, чи відкривається він. Якщо так, то справа в розширенні. Вам потрібно видалити, відключити або оновити його.

2. Відключити розширення

Може бути так, що посилання в повідомленні про помилку буде вказана на OneDrive і це може змусити вас думати на нього. Це не зовсім так, деякі розширення можуть блокувати потік роботи інших програм і розширень. Зокрема, це блокувальники реклам, VPN або інші розширення, які пов'язані із захистом або контролем мережевого трафіку. В даному випадку потрібно відключити всі розширення і перевірити чи відкривається сайт.

Відкрийте браузер і вставте в адресний рядок chrome: // extensions / , щоб швидко перейти до параметрів розширень. Вимкніть всі розширення, закрийте браузер і відкрийте його заново. Перевірте, чи усунуто помилка по блокуванню запитів ERR_BLOCKED_BY_CLIENT.

Ви можете відключати по одному розширенню, щоб виявити винуватця.

Відключити розширення в Chrome

3. Видалити зайві вкладки

Вставте в адресний рядок chrome: // bookmarks , щоб швидко відкрити диспетчер вкладок. Першому справою створіть копію своїх вкладок. Натисніть в правому куті на три крапки і виберіть " Експорт закладок ". Після експорту, спробуйте видалити зайві закладки, їли їх у вас більше 99 .

Якщо ви використовуєте спеціальне розширення для закладок як Google Bookmark Manager, то спробуйте його видалити.

експорт закладок

4. Додаткові поради

  1. Якщо ви використовуєте Chromebook і отримуєте помилку "Розширення заблокувало відправку запитів на сервер" з кодом ERR_BLOCKED_BY_CLIENT, то вам потрібно оновити операційну систему Chrome OS.
  2. Оновлення сам браузер до останньої версії.
  3. Видаліть сам браузер і встановіть його заново. Не входьте під своїм обліковим записом, так як вона синхронізує всі параметри, настройки, вкладки та розширення.