Виправити помилку ERR_CACHE_MISS в Google Chrome

Google Chrome - один з популярних веб-браузерів, що використовуються користувачами Windows. І для того, щоб залишатися на вершині, він представляє тонну функцій, але це робить програмне забезпечення більш складним і, отже, більш схильним до помилок. Існують різні типи помилок, які можуть виникнути при такому рівні складності програми. Слід зазначити, що коли користувач отримує цю помилку, в самому браузері немає прямої проблеми. Існують проблеми з кешуванням даних веб-сайту локально на комп'ютері. Ця помилка може виникати і при некоректному кодуванні веб-сайту або при наявності будь-яких розширень браузера, що суперечать правильному функціонуванню веб-сайту. У цьому керівництві розберемо, як виправити помилку (Цей сайт не може бути завантажений з кешу) This site can not be loaded from the cache  з кодом  ERR_CACHE_MISS  в Google Chrome на комп'ютерах з Windows 10/8/7.

ERR_CACHE_MISS

Виправити помилку ERR_CACHE_MISS в Chrome

Перевіримо наступні виправлення: очищення даних браузера, використовуємо інструмент розробника, очищення кеша DNS, видалимо конфліктуючі розширення браузера.

1. Очистити дані браузера

Є великі шанси, що деякі дані браузера суперечать завантаженні веб-сайту. Для цього почніть з відкриття браузера Google Chrome. Далі натисніть комбінацію клавіш CTRL + H   на клавіатурі. Це відкриє нову панель, щоб видалити історію переглядів і інші дані. Натисніть зліва на " Очистити історію ", далі у вас з'явиться вікно в якому поставте всюди галочки і натисніть видалити дані . Хочу зазначити що в маленькому вікні 2 вкладки " Основні налаштування " і " Додаткові ". Для повної впевненості вам потрібно видалити історію з цих двох вкладок.

Видалити історію браузера Chrome

2. Використовувати інструменти розробника

Відкрийте Google Chrome і натисніть комбінацію клавіш CTRL + Shift + I  на клавіатурі. А потім натисніть  F1. Відкриється вкладка налаштувань всередині інструментів розробника Chrome. Далі знайдіть графу Network (мережа) і в рядку поставте галочку Disable cahe (while DevTools is open) . Після цього просто завантажте сторінку і перевірте чи усунуто помилка ERR CACHE MISS.

Відключити кеш в хром

3. Скинути DNS, Winsock і TCP / IP протокол

Ви можете скинути DNS, Winsock, TCP / IP протокол, і перевірити, усуває це ваші проблеми.

4. Видалити конфліктуючі розширення браузера

Є великі шанси, що розширення і панелі інструментів, встановлені у вашому браузері, можуть суперечити завантаженні вашого сайту. Тому, щоб виправити це, вам необхідно видалити або відключити ці розширення і панелі інструментів. Для цього відкрийте браузер і вставте в адресний рядок  chrome: // extensions / , щоб відкрити список розширень. Далі відключайте або видаляйте по одному, перевіряючи яке саме може бути винуватцем помилки.

Відключити розширення в Chrome