Виправте помилку KERNEL DATA INPAGE в Windows 10

Якщо ви після установки нового обладнання або програмного забезпечення отримали повідомлення про помилку KERNEL DATA INPAGE ERROR в Windows 10, то в цьому керівництві постараємося усунути цю проблему. Коди 0xC000009C, 0x0000007A або 0xC000016A також можуть відображатися разом з повідомленням про помилку. Причину можуть бути пов'язані з пам'яттю, пошкодженням файлу підкачки, файлової системою, жорстким диском, кабелями, зараженням вірусами, неправильно встановленими картами, BIOS, погана материнська плата, відсутність пакета поновлення. У такі моменти на синьому екрані з'явиться повідомлення:

На вашому комп'ютері виникла проблема, і його необхідно перезавантажити. Ви можете знайти помилку в інтернеті: KERNEL DATA INPAGE ERROR (Msis.SYS)

Помилка KERNEL DATA INPAGE

Якщо згадується ім'я файлу Msis.SYS  це означає, що драйвер дав збій і має проблеми. Якщо перезавантаження комп'ютера не усуває цю проблему, ви можете слідувати рекомендаціям і подивитися, чи допоможуть вони вам усунути проблему.

Помилка KERNEL DATA INPAGE в Windows 10

1. Використовувати діагностику пам'яті Windows

Якщо ви почали отримувати це повідомлення про помилку раптово, це може статися через деяких внутрішніх проблем вашого жорсткого диска або ОЗУ. Запустіть засіб перевірки оперативної пам'яті в Windows - це дозволити виявити проблеми і виправити їх автоматично.

  • Наберіть в пошуку windows  mdsched.exe , далі натисніть на ньому правою кнопкою миші і виберіть запуск від імені адміністратора .

Примітка: як перевірити ОЗУ на помилки .

2. Пошук пошкоджень на жорсткому диску

Поганий сектор на жорсткому диску може бути причиною цієї проблеми. Є команда Chkdsk, яка допоможе автоматично виправити ушкодження жорсткого диска.

  • Запустіть командний рядок з правами адміністратора і введіть команду chkdsk / f / r.
  • Якщо буде написано, що неможливо запустити команду через працюючого процесу, то натисніть Y і перезавантажте ПК.

3. Установка і оновлення всіх драйверів

Якщо ваша материнська плата поставляється з драйвером CD / DVD, ви знайдете всі необхідні драйвери, які вам потрібно встановити. Ви повинні встановити всі драйвери з цього компакт-диска. Якщо у вас його немає, то:

  • Скачайте автоматичну програму для оновлення драйверів з офіційних сайтів виробника материнської плати або відеокарти. Наприклад ADM, Intel і т.д.
  • Можна скористатися сторонніми програмами для оновлення драйверів. Наприклад Driver Booster Free або DriverPack.

4. Автоматичне управління розміром файлу підкачки

Це повідомлення про помилку може з'явитися через поганий сектора в файлі підкачки. Особливо стосується тих, хто намагається його збільшити фіксованими розмірами.

  • Натисніть Win + R і введіть  sysdm.cpl , далі перейдіть у вкладку " Додатково " вгорі.
  • У рядку "Швидкодія" натисніть " параметри " і в який з'явився новому вікні натисніть вкладку " Додатково ", і нижче " Змінити ".
  • Переконайтеся, що встановлено прапорець " Автоматично управляти розміром файлу підкачки для всіх дисків"

Автоматично вибирати файл підкачки

5. Видалити недавно встановлене обладнання і програмне забезпечення

Якщо ви недавно встановили будь-яке обладнання, таке як принтер, сканер, веб-камера, зовнішній жорсткий диск або програмне забезпечення, його слід видалити. Іноді драйвер пристрою може бути несумісний з Windows 10, і отже користувачі можуть отримати таке повідомлення про помилку на своєму моніторі.

  • Натисніть Win + R і введіть  devmgmt.msc , щоб відкрити диспетчер пристроїв.
  • Визначте недавно встановлене обладнання, натисніть на ньому правою кнопкою миші і натисніть Видалити .

Диспетчер пристроїв

6. Виконати чисту завантаження системи

Якщо проблема виникає через будь-якого стороннього драйвера, ви зможете виявити це, виконавши Clean Boot (чиста завантаження системи), а потім вручну ідентифікувати проблемний драйвер або службу. Ідея чистої завантаження в тому, що вона буде працювати тільки з компонентами, службами, драйверами windows. Тим самим ви можете виявити не робітник драйвер тієї чи іншої програми, драйвера.

Дивіться: Як виконати запуск чистої завантаження windows .

7. Пошук вірусів в системі windows

Заражені файли в системі можуть давати збій з будь-якими помилками синього екрану. Залежно, де цей вірус поселився, в драйвер файлі, системному, файлі конфігурації і т.д. Скористайтеся безкоштовними сканерами для перевірки windows на віруси.