Помилка 0x8024001e в Windows 10

Якщо ви потрапили сюди, значить Ви зіткнулися з помилкою 0x8024001e в Windows 10. Код помилки призначений для WU_E_SERVICE_STOP. Ця проблема в основному виникає під час установки служби Windows Update, а також при завантаженні додатків з Магазину Microsoft. Основною причиною цієї помилки є пошкоджені файли в сховище Windows Update або невизначений шлях до тимчасової папці Internet Explorer. Крім того, наявність несправних системних файлів і сховища компонентів, також може привести до 0x8024001e в Windows 10.

Як виправити помилку 0x8024001e в Windows 10

По-перше, я завжди рекомендую зробити точку відновлення системи, перед будь-якими змінами параметрів. Захистіть себе! Отже, в цій статті ми обговоримо деякі способи вирішення, які допоможуть вам виправити цю проблему і продовжити оновлення.

1. Перезавантажте Windows 10

Якщо ви зіткнулися з помилкою 0x8024001e під час оновлення програми, вам потрібно просто виконати перезавантаження. Для багатьох користувачів це досить, щоб позбутися від цієї помилки оновлення.

2. Запуск усунення неполадок

Натисніть кнопок Win + I і виберіть "Оновлення і безпеку"> "Усунення неполадок"> і праворуч знайдіть " Центр оновлення Windows " і запустіть його. Зачекайте, поки засіб усунення неполадок виявить і відновить пошкоджені файли. Після того, як пошкоджені файли сховища Windows Update будуть відновлені, ви не побачите помилку 0x8024001e Windows 10.

Також можете скачати спеціальну утиліту від microsoft щодо усунення неполадок.

Пошук та усунення несправностей служби Windows Update 10

3. Скинути сховище Windows Update

У більшості випадків, наявність пошкоджених файлів в сховище "служби Windows Update", є можливою причиною виникнення помилки 0x8024001e в Windows 10. Таким чином, найкращим рішенням є скидання сховища служби Windows Update.

 • Запустіть командний рядок (cmd) від імені адміністратора і введіть наступні команди по порядку:
 1. net stop wuauserv
 2. rename c:\windows\SoftwareDistribution softwaredistribution.old
 3. net start wuauserv

Якщо Windows відмовляється завершити роботу служби Windows Update, то перезавантажте ПК і введіть команди заново. Також можна перезапустити службу "Центр оновлення Windows" в самих службах.

4. Тимчасова папка Internet Explorer

Проблеми з оновленням часто викликані невизначеним шляхом до тимчасової папці Internet Explorer.

 • Наберіть в пошуку пуску " Властивості браузера " і натисніть Enter, щоб запустити властивості інтернету. Далі перейдіть на вкладку "Загальні" і нижче натисніть на " Параметри ".

властивості інтернету


 • На вкладці "Тимчасові файли Інтернету", перевірте місце свого перебування, як показано на знімку нижче. Тут важливо, щоб шлях не вказував на якийсь інший диск. Однак в разі, якщо місце розташування невірно, знову відкрийте  Властивості Інтернету , як описано вище.

тимчасові файли інтернету і шлях


 • Перейдіть на вкладку " Додатково " і нижче натисніть на " Скидання ". Як тільки ви призначите правильний шлях, перезавантажте Windows і перевірте наявність помилки 0x8024001e.

Скидання параметрів інтернету

5. Використовувати перевірку системних файлів

Інше можливе рішення - відновити несправні системні файли в Windows.

 • Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть команду sfc /scannow. Зачекайте, поки сканування не буде завершена. Якщо знайдені якісь пошкоджені або несправні файли, інструмент спробує їх відновити.

Перевірка і відновлення файлів

6. Перевірте цілісність сховища компонентів Windows

Іноді помилка 0x8024001e Windows 10 також виникає через зламані пакетів в сховище компонентів Windows. У таких випадках команда DISM використовується для перевірки, а також відновлення цілісності сховища цих компонентів.

 • Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть наступні команди:
 1. Dism /online /cleanup-image /ScanHealth
 2. Dism /online /cleanup-image /CheckHealth
 3. Dism online /cleanup-image /RestoreHealth

7. Запустіть засіб усунення неполадок додатків Магазину Windows

Якщо ви стикаєтеся з помилкою 0x8024001e Windows 10 при оновленні будь-якої програми з Магазину, вам необхідно запустити засіб для усунення неполадок магазину Windows. Відкрийте " Параметри "> " Оновлення і безпеку "> " Усунення неполадок "> і праворуч знайдіть " За допомогою програми Магазину Windows ".

Пошук та усунення несправностей магазину Windows 10

8. Скидання кеша Microsoft Store

Натисніть кнопок Win + R і введіть  wsreset.exe або  wsreset . Це негайно виконає команду і скине кеш Магазину Windows, зачекайте хвилину.

Очищення кешу магазину windows 10

9. Видаліть і повторно проблемне додаток

Якщо ви все ще стикаєтеся з помилкою 0x8024001e в Windows 10 і не можете оновити додатки з Магазину Microsoft, просто видаліть і перевстановіть програми.

 • Натисніть Win + X і виберіть "Програми та Можливості". Далі справа в списку, знайдіть додатки, які можуть викликати помилку. Це можуть бути недавно встановлені.

Видалити сторонній антивірус в windows 10