Помилка INTERNAL_POWER_ERROR на синьому екрані в Windows 10

Якщо в Windows 10/8/7 з'являється синій екран BSOD з повідомленням про помилку - INTERNAL_POWER_ERROR (Внутрішня помилка харчування) і кодом перевірки 0x000000A0, то це вказує на те, що в диспетчері політики електроживлення сталася фатальна помилка, яка в свою чергу означає, що це може статися через програмного забезпечення або навіть зовнішнього обладнання. Давайте розберемо, як виправити цю проблему синього екрану в Windows.

Як виправити помилку INTERNAL_POWER_ERROR

1. Оновлення ваші драйвери

Перевірте оновлення за допомогою "служби Windows Update" і подивіться, чи є які очікують оновлення, які пов'язані з вашими драйверами пристроїв. При необхідності ви завжди можете встановити їх вручну з сайту виробника.

Перевірка наявності оновлень windows 10

2. Перевірте працездатність пристрою

Відкрийте "Центр Захисника Windows" і перевірте, чи є жовтий значок на продуктивності і працездатності пристрою. Натисніть на "Перегляд звіту". Ви можете побачити звіт про працездатність, який вказує на ємність сховища, драйвери пристроїв або програм.

Збій роботи в захисника Windows 10

3. Запустити ChkDsk

Якщо є помилка на жорсткому диску, то Ви повинні виправити її, запустивши командний рядок від імені адміністратора і ввівши команду chkdsk. Якщо помилка знайдена і Windows не може її усунути, то доведеться подумати про заміну жорсткого диска.

командний рядок chkdsk

4. Треба збільшити розмір файлу гібернації

Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і виконайте наступну команду  powercfg /hibernate /size 100. Розмір за замовчуванням становить 75%, і після виконання цієї команди він буде збільшений до 100%. Якщо це не допомогло виправить помилку INTERNAL_POWER_ERROR, то ви можете повернути назад значення, помінявши 75 замість 100 в команді.

Збільшення розміру файлу гібернації

5. Запустіть засіб усунення неполадок

Виконайте наступні команду, щоб відкрити  засіб вирішення проблем із продуктивністю , як тільки він відкритий, запустіть його.

  • msdt.exe /id PerformanceDiagnostic

Виконайте наступну команду, щоб відкрити  засіб усунення неполадок обслуговування системи , як тільки він відкритий, запустіть його.

  • msdt.exe /id MaintenanceDiagnostic

 засіб усунення неполадок обслуговування системи

6. Сканування на віруси

Якщо ви користуєтеся стороннім антивірусним продуктом, то запустіть сканування. Відмінним рішенням буде запустити портативний антивірусний сканер, рекомендую Zemana. Якщо у вас стоїть "Захисник Windows 10", то запустіть перевірку в автономному режимі.

Розширена перевірка автономного захисника windows

7. Видалити недавно встановлений ПО

Якщо ця проблема виникла після установки нового програмного забезпечення, вам необхідно видалити його. Відкрийте " Параметри "> " Додатки "> " Програми та можливості ". Виберіть сортувати, і виставте пункти для визначення недавно встановлених додатків. Далі видаліть їх або його.

Видалити сторонній антивірус в windows 10

8. Вимкніть зовнішнє обладнання і USB

Обов'язково видаліть все підключене і зовнішнє обладнання при оновленні. Часто оновлення Windows застряє, тому що воно намагається отримати драйвер для підключеного обладнання.