Додати в меню Надіслати папку, файл або програму в Windows 10

Контекстне меню "Відправити", яке з'являється при натисканні правою кнопкою миші по файлу або папці і виборі пункту "Відправити", часто використовується користувачами ПК для створення ярликів на робочому столі, для файлів і програм, а також для відправки файлів на зовнішній диск. При налаштуваннях за замовчуванням в меню "Відправити" є тільки кілька варіантів. Якщо ви хочете зробити меню "Відправити" кориснішим, ви можете додати нові місцеположення в нього. Наприклад, ви можете додати папку з фотографіями або папку, яку ви часто використовуєте для збереження файлів для швидкої передачі. Ви також можете додати свої улюблені програми в меню "Відправити", щоб відразу відкрився певний файл у програмі, наприклад фото в paint. Якщо ви хочете налаштувати меню "Відправити",додавши нові місця розташування або видаливши існуючі, то розберемо як це зробити.

Налаштувати контекстне меню "Відправити" в Windows 10

  • Клацніть правою кнопкою миші на папці або файлі програми (.exe), яку ви хочете додати в меню "Відправити", далі натисніть " Відправити"  і виберіть Робочий стіл (створити ярлик). Це створить ярлик папки або програми на робочому столі.

Створити ярлик папки на робочому столі

  • Тепер натисніть поєднання клавіш Win + R і введіть Shell: sendto , а потім натисніть клавішу Enter, щоб відкрити місцезнаходження папки "Відправлення".

Місцезнаходження папки відправити


  • Скопіюйте та вставте папку або ярлик програми, які ви створили на робочому столі, в цю папку Sendto , щоб додати її в контекстне меню "Відправити".
  • Коли ви клацніть правою кнопкою миші на файлі або папці і виберіть "Надіслати" і ви повинні побачити нову додану опцію.

sendto