Помилка WSLregisterdistribution failed with error в терміналі Linux

Підсистема Linux для Windows 10 може видавати помилку WSLregisterdistribution failed with error 0x8007019e, 0x800706be або 0x8000000d в терміналі, після натискання будь-якої клавіші, термінал закривається. Помилка зазвичай виникає через відключеною функції підсистеми Linux в Windows 10. Також, цей компонент може бути пошкодженим, і перевстановлення може виправити цю помилку. Розберемо, як виправити помилку WSLregisterdistribution failed with error: 0x8007019e, 0x800706be, 0x8000000d.

WSLregisterdistribution failed with error

1. Перевірка підсистеми Linux

Відкрийте видалення програм через панель управління і натисніть зліва " Включення або відключення компонентів Windows ". Знайдіть компонент " Підсистема Windows для Linux " і встановіть галочку, щоб встановити цей компонент і перезавантажте ПК.

Якщо він був уже встановлений, то зніміть галочку, натисніть застосувати, і перезавантажте ПК. Після завантаження, включіть назад і знову перезавантажте.

підсистема лінукс для Windows в компонентах

2. Перезапуск служби LxssManager

Служба диспетчера примірника Linux може зависнути і не працювати коректно. Перезапуск даної служби може допомогти виправити помилку WSLregisterdistribution failed with error. Натисніть Win + R і введіть services.msc , щоб відкрити служби. У службах знайдіть LxssManager , клікніть по ній правою кнопкою миші і виберіть " Запустити знову ".

Перезапустити службу LxssManager

3. Відновити термінал Linux за допомогою CMD

Якщо використовуєте стару версію дистрибутива, то оновлення програми може вирішити помилку " WSLregisterdistribution failed with error 0x8007019e або 0x8000000d ". Для цього запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть нижче команди по черзі:

  1. C:\> bash
  2. $ sudo apt-get update
  3. $ sudo apt-get dist-upgrade
  4. $
  5. C:\> exit

Якщо вище команди не допомогли, то відновимо сам WSL, введіть в CMD:

  • wsl.exe --update
  • Якщо поновлення встановилися, то потрібно перезапустити WSL, введіть нижче.
  • wsl --shutdown

wsl.exe --update

4. Повторне додатки

Перейдіть в "Додатки", виберіть програми Linux, яке видає помилку (Ubuntu, Kali і т.п.) і скиньте його за замовчуванням. Якщо скидання не допоміг, то видаліть його повністю і встановите заново.

скидання ubuntu