Системна помилка 6118 при введенні net view в CMD Windows 10

Я вирішив подивитися повний список мережевих пристроїв через командний рядок за допомогою команди net view /allі мені видало системну помилку 6118 з коментарем, що недоступний список серверів для цієї робочої групи. Винуватцем цієї помилки може бути сторонній антивірус, брандмауер або служба виявлення відключена. Після довгого часу вирішення даної проблеми я не зміг точно виявити винуватця, але послідовність способів, які я робив, будуть корисні.

Системна помилка 6118 в CMD

1. Сторонній антивірус і брандмауер

Сторонній антивірус і брандмауер можуть блокувати мережеве з'єднання як помилкове. В цьому випадку потрібно відключити сторонній антивірус на тих ПК, де мережа з доступом, і перевірити, чи усунуто системна помилка 6118.

Якщо не допомогло, то сторонні антивіруси поставляються зі своїм брандмауером, і справа в тому, що він може працювати навіть тоді, коли ви на час відключили антивірус. Спробуйте відключити брандмауер на час, якщо не допоможе, то потрібно буде повністю видалити антивірус з ПК. Нижче керівництво допоможе вам:

  • Як видалити Антивіруси повністю з комп'ютера

2. Функція виявлення

Натисніть кнопок Win + R і введіть services.msc , щоб відкрити служби. Знайдіть службу " Хоcт постачальника функції виявлення ". і натисніть по немй правою кнопкою миші, після чого виберіть " Властивості ". У новому вікні встановіть:

  1. Тип запуску: Автоматично (відкладений запуск).
  2. Натисніть на кнопку "Запустити".

хост постачальника функцій виявлення

Далі знайдіть службу " Публікація ресурсів виявлення функції " і зробіть те ж саме:

  1. Тип запуску: Автоматично (відкладений запуск).
  2. Натисніть на кнопку "Запустити".

Публікація ресурсів виявлення функції

3. Параметри загального доступу

Натисніть Win + R і введіть control.exe /name Microsoft.NetworkandSharingCenter, щоб відкрити центр мережами. У лівому стовпчику натисніть на " Змінити додаткові параметри спільного доступу ".

  1. У гостьовій і загальнодоступному профілі включите "Включити мережеве виявлення".
  2. Далі розгорніть профіль "Все мережі" і включіть 128-бітове шифрування і включіть загальний доступ з парольного захистом.

включити мережеве виявлення гостьовій мережі