Як перевірити підтримку режиму Modern Standby в Windows 10

Windows 10 має різні типи сплячого режиму, одним з яких є Modern Standby (сучасний режим очікування). Він доступний не для всіх ноутбуків і настільних комп'ютерів, які можуть працювати в системі. Він обмежений певним обладнанням. Немає навіть списку на офіційному сайті Microsoft, на якому типі обладнання він доступний, проте проста команда скаже вам, чи можете ви включити його у вашій системі чи ні.

Коли у вас нормальний режим очікування S (3), ваш процесор вимикається, дані скидаються в пам'ять, і у вас є ОЗУ, яке споживає лише мінімальна кількість енергії, необхідне для запобігання втрати даних. У режимі Modern Standby S (0), процесор не вимикається і споживає дуже мало енергії. Більшість служб і процесів Windows 10 працюють в цьому режимі, а це означає, що при наявності очікує поновлення його можна завантажити і встановити. Інші додатки також можуть запускати процес або запускатися (якщо заплановано). Це може привести до швидкої розрядки батареї.

Увімкнути або Вимкнути Modern Standby в Windows 10

Крок 1 . Для потрібно перевірити чи підтримує ваш комп'ютер або ноутбук сучасний режим очікування. Для цього відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть команду:

  • powercfg /a

Якщо команда повідомляє вам, що Режим очікування (S0) не підтримує , то ви не можете включити і використовувати його.

Перевірка Modern Standby в Windows 10

Крок 2 . Якщо Режим очікування (S0) доступний у вашій системі, то розберемо, як його включити. Натисніть кнопок Win + R і введіть regedit , щоб відкрити редактор реєстру. У редакторі реєстру перейдіть за наступним шляхом:

  • HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Power
  • Справа знайдіть CsEnabled , натисніть по ньому два рази і встановіть значення 0 .
  • Якщо хочете відключити сучасний режим очікування (Standby), то просто встановіть значення 1 , замість 0.

Коли ви включаєте Standby, ви не побачите ніяких нових опцій в меню харчування. Там ви побачите тільки "Сон". Виберіть його, щоб увійти в новий режим "Сучасний режим очікування".

CsEnabled