Резервна копія локальної групової політики в Windows 10

Якщо ви коли-небудь налаштовували комп'ютер через редактор реєстру, то напевно ви бачили попередження або рекомендацію, що потрібно створити резервну копію перед внесенням змін. Резервна копія дасть вам можливість повернутися назад до попередніх налаштувань або вам просто не сподобалося щось, може ви неправильно внесли зміни і комп'ютер став погано працювати.

При роботі з редактором групових політик немає підказки, щоб змусити вас створити резервну копію. Це пов'язано з тим, що на відміну від редактора реєстру, редактор локальної групової політики не має вбудовану опції резервного копіювання або відновлення поточних налаштувань. Однак це не означає, що ви не можете створювати резервні копії та відновлювати налаштування редактора локальної групової політики. Вам просто потрібно використовувати хід конем, який ми розглянемо нижче.

Резервне копіювання налаштувань локальної групової політики

Немає власної вбудованої опції для резервного копіювання та відновлення параметрів групової політики, але все рівно можна зробити це створенням резервних копій файлів і Попок на диску "C".

  • Відкрийте провідник (цей комп'ютер) і перейдіть за наступним шляхом: C: \ Windows \ System32.
  • За замовчуванням папка прихована, щоб відобразити папку натисніть вкладку " Вид " і поставте галочку " Приховані елементи ".
  • Знайдіть і відкрийте папку  GroupPolicy .

Прихована папка GroupPolicy

  • Скопіюйте весь вміст папки  GroupPolicy в інший розділ або будь-який зручний для вас місце. Не лякайтеся, якщо у вас більше файлів ніж показано у мене на картинці, все залежить від налаштувань в груповій політиці.

От і все. Ви успішно створили резервні копії параметрів групової політики.

Копіювати файли групової політики

Відновити настройки редактора локальної групової політики

  • Щоб відновити параметри групової політики, все що потрібно зробити це скопіювати вміст резервної копії і вставити їх у вихідну папку шляхом  C: \ Windows \ System32 \ GroupPolicy.
  • Перезавантажте вашу систему і зміни налаштувань групової політики вступлять в силу.

Відновлення копії групової політики