Заблокувати сторонні небажані програми в Windows 10

Сьогодні більшість шкідливих програм виходять не від традиційних вірусів, а від  потенційно небажаних програм , які є сторонніми програмами, нав'язаними вам під час безкоштовних завантажень. Це тіньові утиліти, як очисники ПК, браузер Аміго, тулбари або зміна пошукової зміни без вашої згоди. Кому цікаво, що пошукова система Яндекс або Google за замовчуванням, змінилася на незрозумілу Вам, ще з купою реклами і тормаза. Якщо ви не будете обережні, в кінцевому підсумку ви завантажте небажану програму. Захисник Windows стає все більше хорошим антивірусом, і тепер у нього є прихована функція, яка блокує цей вид сміття. Давайте розберемо.

Як заблокувати сторонні небажані програми

Запустіть PowerShell від імені адміністратора і введіть команду  Set-MpPreference -PUAProtection 1. Ви в будь-який час можете відключити її, замінивши 1 на 0 в кінці команди. От і все.

Включити захист від небажаних програм

Це все, що вам потрібно зробити, щоб включити автоматичний захист від небажаної нечесті з Захисником Windows 10. Тепер у вас буде додатковий рівень захисту від установки небажаних програм. Захисник Windows буде поміщати небажане ПО в карантин, якщо ви встановили його випадково. Захисник Windows класифікує його як "потенційно небажане програмне забезпечення".

Ви можете переглянути історію блокування. Для цього відкрийте Захисник Windows і перейдіть "Захист від вірусів і загроз"  > " Журнал загроз " ,  далі знайдіть графу Загрози в карантині і натисніть на посилання " Переглянути журнал повністю",  якщо в списку занадто багато записів.

Карантин захисник Windows 10 небажане ПО

Ви повинні розуміти, що немає ідеальних антивірусів. Безпека ПК залежить тільки від ваших дій. Будьте завжди обережні і уважні, перш ніж тиснути кнопки "Далі", "Next" при установці програм. Дивіться, де встановлені прапорці і знімайте їх.