Помилка DLG FLAGS SEC CERT CN INVALID в браузері

Помилка DLG_FLAGS_SEC_CERT_CN_INVALID або DLG_FLAGS_INVALID_CA з'являється при відвідуванні будь-якого сайту в браузері як Chrome, Edge, Яндекс, Opera, Firefox або найчастіше в Internet Explorer. Ці дві помилки означають, що є проблеми з сертифікатом, який встановлений на сайт і працює по HTTPS.

У більшості випадків винуватцем цієї помилки є власник даного сайту, так як він не встиг продовжити сертифікат безпеки, сертифікат встановлений криво або сайт зламаний і намагається перенаправити користувачів на шахрайський сайт.

У рідкісних випадках, це може бути і проблема користувача Windows 10 через пошкоджений сховища сертифікатів, кешированниє дані конфліктують або час з даної збилися на самому ПК.

Увага : Якщо після виконаних кроків, ви не можете відкрити сайт, то рекомендую не намагатися зайти на нього, так як проблема в безпеці сайту.

1. Дата і Час

Натисніть кнопок Win + i і виберіть " Час і Мова "> " Дата і час "> справа переконайтеся, що поточний час правильне і стоїть в автоматичному режимі. Також, зверніть увагу на свій поточний часовий пояс.

встановити час автоматично в Windows 10

2. Скидання сертифікатів

Сертифікати від різних центрів зберігаються локально в Windows 10. Саме сховище може бути пошкоджено і його потрібно оновити. Для цього відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть команду нижче, після чого перезавантажте комп'ютер.

  • certutil.exe -generateSSTFromWU roots.sst

оновити сертифікати в Windows10 через CMD

3. Кешування браузера

Старі кешированниє дані можуть конфліктувати з поточним сертифікатом на сайті і видавати помилку  DLG FLAGS SEC CERT CN INVALID або DLG FLAGS INVALID CA . Потрібно очистити дані про перегляд в браузері.

  1. Відкрийте браузер Chrom, Edge або Yandex і введіть в адресний рядок наступну адресу chrome://settings/clearBrowserData
  2. Виберіть " За весь час " і встановіть в кожному пункті галочки, після чого натисніть видалити.

Видалити історію браузера Chrome