Виправити помилку Application has stopped working

Помилка Application.exe з'являється, коли програма або гра дає збій, перестаючи працювати, і вимагаючи примусового завершення роботи процесу. Винуватцем цієї помилки може служити безліч факторів, що ускладнює процес виправлення. В основному це пошкодження системних файлів, несумісність програми або гри, віруси в системі, тимчасові файли, старі драйвери відеокарти або застаріла Windows 10. Давайте розберемо, як виправити помилку Application has stopped working в Windows 10.

Application has stopped working

1. Сканування на віруси

Якщо ваш комп'ютер заражений шкідливим ПЗ, це може привести до збоїв програмного забезпечення і видавати помилку "Application has stopped working". Скористайтеся антивірусним сканером як Zemana або Dr Web CureIt, щоб знайти і видалити віруси в системі.

  • антивірусні сканери

2. Параметри сумісність

Якщо ви використовуєте більш старе програмне забезпечення або гру в Windows 10, можуть виникнути проблеми із сумісністю. Спробуйте змінити параметри сумісності, щоб вирішити проблему "Application.exe". Для цього:

  1. Перейдіть в папку з встановленою грою або програмою.
  2. Знайдіть виконуваний файл .EXE і клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть " Властивості ".
  3. Перейдіть у вкладку " Сумісність " і встановите галочку " Запустити програму в режимі сумісності ".
  4. Вибирайте операційні системи по порядку, поки проблема не усунеться.

WorldOfTanks запуск в режимі совметсімості

3. Запуск від імені адміністратора

Деякі ігри або програми можуть працювати правильно тільки при наявності прав адміністратора в системі. Також буває, що у деяких користувачів ці права налаштовані не правильно і зазвичай вони використовують звичайну обліковий запис. Натисніть піктограму програми правою кнопкою миші і виберіть запуск від імені адміністратора.

запуск Steam від імені адміністратора

4. Частка від непотрібних файлів

Якщо ви через деякий час встановили програму повторно, то старі файли можуть заважати роботі вже нової оновленій програмі. Наприклад, залишилися старі файли з інформацією про DirectX або відео драйвер, ви встановили через рік програму заново, і там вже інші оновлені версії відео драйвера і DirectX. Програма може брати інформацію з старих файлів і виходить конфлікт з версіями компонентів, що і викликає помилку " Application has stopped working " в роботі програми.

1 . Насамперед запустіть очищення диска від непотрібних файлів. Перейдіть " Все Параметри "> " Система "> " Пам'ять "> праворуч виберіть " Тимчасові файли " і встановіть всюди галочку, після чого натисніть " Очистити ".

Тимчасові файли windows 10

2 . Натисніть кнопок на клавіатурі Win + R і введіть % AppData% . Знайдіть папку з назвою програми або гри, яка викликає помилку "Application has stopped working", і скопіюйте її в інше місце для резервної копії. Потім просто видаліть цю папку.

Видалити тимчасову папку wargaming

3 . Перезавантажте комп'ютер, щоб звільнити максимум зайнятих процесів. Далі натисніть поєднання клавіш на клавіатурі Win + R і введіть % Temp% . Видаліть всі вміст в цій папці.

Почистити папку Temp

5. Відновити системні файли

Якщо системні файли пошкоджені в Windows 10, то можуть бути різні помилки, включаючи "Application.exe". Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть нижче дві команди по черзі.

  • sfc /scannow
  • DISM /ONLINE /CLEANUP-IMAGE /RESTOREHEALTH

Перевірка і відновлення файлів

6. Відео драйвер

Оновіть драйвер відеокарти до останньої версії. Ви це можете зробити через диспетчер пристроїв або через програму від виробника відеокарти, наприклад GeForce Experience.

Оновити драйвер через GeForce Experience

7. Оновити Windows 10

Оновлення систему Windows 10 до останньої версії через центр поновлення Windows.

центр поновлення Windows