Відключити автоматичне відтворення відео в магазині Windows 10

У магазині windows 10 (microsoft store) знаходяться десятки тисяч додатків та ігор. Крім додатків та ігор, в магазині також є фільми, телешоу і музика. Кожна програма має спеціальну сторінку з подробицями, відображаючи скріншоти, щоб користувачі могли побачити призначений для користувача інтерфейс програми або гри перед його установкою. Однак на сторінках деяких ігор є відеоролики і вони починають автоматично відтворюватися, коли ви відвідуєте ці сторінки.

Forza Motorsport 3

Наприклад, сторінка гри Forza Motorsport 3, автоматично запускає відтворення відео при відкритті сторінки в магазин windows 10. Звичайно, ви можете призупинити відео, натиснувши кнопку паузи, яка з'являється на відео, але вона не зупинить відтворення відео автоматично при повторному відвідуванні аналогічної сторінки. Більшість користувачів ПК ненавидять, щоб відео автоматично відтворювалося. Ви може не хочете, щоб відео встановити автоматичний запуск при перегляді магазину на робочому місці або при прослуховуванні улюбленої музики.

На щастя, ви можете відключити автоматичне відтворення відео при перегляді в магазині windows 10. Додаток Microsoft Store пропонує настройку, що дозволяє автоматично відключати відео в Магазині.

Як відключити відтворення відео в магазині Windows 10

  • Відкрийте програму Microsoft Store (магазин windows 10).
  • Натисніть на три крапки у верхньому кутку програми.

Вхід в налаштування microsoft store


  • Прокрутіть трохи вниз і ви побачите " Автозапуск відео " і відключіть його зсунувши повзунок.
  • З цього моменту, відео будуть запускатися автоматично при відвідуванні сторінки гри або програми в магазині windows.

відключити відтворення відео в магазині Windows 10