Трекер карти - Переглядайте кібератаки в реальному часі

Шкідливі кампанії домінували в сфері загроз в минулому році. Схоже, що ця тенденція продовжиться і в цьому році, хоча і в більш небезпечній формі. Загальний нагляд від декількох провідних дослідників в галузі безпеки показало, що більшість авторів шкідливих програм спиралися на вимагачів, які приносили основну частину доходів зловмисникам. Збільшилася також шахрайство з рекламою. Пристрої з підтримкою інтернету, більш відомі як IoT, також виявилися затребувані і під великою загрозою. Напади може зрости і представляти собою ще більш серйозну загрозу для інтернету. Таким чином, ми можемо очікувати тільки шкідливі програми, які стають більш агресивними і безпосередньо впливають на наше життя. З цього я вирішив зібрати "Трекер карти",які відстежують кібератаки в реальному часі. Вони допоможуть вам розкрити інформацію про шкідливих програм активних в інтернеті і вжити заходів обережності завчасно.

Карти відстеження шкідливих програм

У цьому керівництві перераховані деякі корисні трекер-карти відстеження шкідливих програм, які знаходять в сьогоднішньому сценарії кібер-загроз.

Threatbutt

Ця карта відстеження шкідливих програм відображає глобальні кібератаки, що відбуваються в реальному часі, і показує як атакуючі, так і цільові IP-адреси. Threatbutt використовує технологію Clown Strike для використання власної потужної хмарної системи, щоб перенести загрозу в безпеку Viking і показати її для будь-якого підприємства.

сервіс Threatbutt

Перейти на Threatbutt

Карта загроз Fortinet

Fortinet Threat Map дозволяє переглядати кібер-атаки в реальному часі. Його консоль відображає мережеву активність по географічних регіонів. Таким чином, для вашого зору доступні загрози з різних міжнародних напрямків. Щоб дізнатися, які країни відправляють більш серйозні загрози вашому регіону, або побачити місце походження червоних дротиків, або перевірити візуальні списки загроз внизу, просто клацніть по країні. На відміну від інших консолей FortiView не має параметрів фільтрації.

сервіс Fortinet

Перейти на Fortinet

Карта шкідливих програм Norse Corp

Norse є надійним джерелом, коли мова заходить про пропонують проактивних рішеннях безпеки. Метод зіставлення шкідливих програм заснований на платформі "dark intelligence", яка здатна забезпечити надійний захист від сучасних передових загроз. Зверніть увагу, що для правильної роботи на сайті потрібно javascript в дозволеному режимі.

Сервіс Norse Corp

Перейти на Norse Corp

Карта загроз компанії FireEye

Унікальна особливість FireEye Cyber ​​Threat Map полягає в тому, що на додаток до перегляду недавніх глобальних кіберата, ви можете зареєструватися, щоб отримувати попередження, коли виявлені атаки і зберігати дані своєї організації в безпеці. Карта заснована на підмножині реальних даних атак, які оптимізовані для кращого візуального представлення.

сервіс FireEye

Перейти на FireEye

ESG Tracker

Дозволяє переглядати останні тенденції шкідливого ПО в реальному часі і перевіряти наявність шкідливих програм у вашій конкретній місцевості через Карти Google. Інструмент також показує дані про інфекції шкідливих програм, зібраних в журналах, відсканованих SpyHunter Spyware Scanner. Сканер після ретельного аналізу генерує живий графічний охоплення підозрілих і підтверджених інфекцій у всьому світі. Це вказує на переважну тенденцію зараження шкідливими програмами, що атакують ПК на щомісячній і щоденній основі.

сервіс ESG

Перейти на ESG

Cyber ​​Attack Map CheckPoint

Карта розрахована на інтелектуальну розвідку ThreatCloud постачальника - спільну мережу для боротьби з кіберзлочинністю. Він здатний передавати дані про погрози і тенденції атаки з глобальної мережі датчиків загроз. Після збору інформація про кібер-атаці, поширюється на шлюзи клієнтів, що дає їм інформацію про погрози в реальному часі і тенденції атаки, щоб допомогти їм забезпечити захист від ботів, передових постійних загроз і інших складних форм шкідливого ПЗ.

сервіс CheckPoint

Перейти на CheckPoint

Жива карта Malwaretech

Відображає географічний розподіл шкідливих програм і ботнетів.

сервіс Malwaretech

Перейти на Malwaretech

Карта Касперського в режимі реального часу

Якщо ви не зовсім впевнені, чи перебуваєте ви в кібер-атаці чи ні, відвідайте Kaspersky Cyberthreat в режимі реального часу. На цій сторінці показано атака в реальному часі, виявлена ​​різними вихідними системами:

  • Веб-антивірус
  • Доступ до сканерів
  • Сканер на вимогу
  • Система виявлення вторгнень
  • Поштовий антивірус
  • сканування вразливостей
  • Визначення активності Botnet
  • Антивірус Касперського

Інтерактивна карта дозволяє налаштовувати макет, фільтруючи певні види шкідливих загроз, наприклад згадані вище. Отже, чи цікавитеся ви фактичним відстеженням місць походження кібератак, що відбуваються в режимі реального часу, або просто шукаєте спосіб візуалізації рівня загрози вашого регіону, інтерактивна карта Cyberthreat від Kaspersky "Карта реального часу" показує вам інциденти в усьому світі. І що найцікавіше можна скачати заставку на робочий стіл в самому низу на карті загроз.

Сервіс Kaspersky Cyberthreat

Перейти на Kaspersky